Як вплинув карантин на продажі нових автомобілів в Україні

У березні в Україні запровадили карантин. Як вплинув він на ринок нових авто? Тож, у березні в Україні зареєстрували 6,1 тис нових автомобілів. Порівняно з аналогічним періодом минулого року, продажі знизились на 16 %.

Якщо порівнювати з лютим поточного року, то падіння продажів склало 12 %. Також зменшилась і сума витрат на нові авто: у лютому українці витратили $200 млн, а минулого місяця сума витрат склала $173 млн. Найбільше грошей на покупку авто в березні витратили кияни — $70 млн, — повідомляє сайт з продажу автомобілів RST.ua. Також повідомляють про збільшення попиту на авто запчастнини у Харькові.

Найпопулярнішою маркою березня місяця була Renault. Автомобілів цього бренду зареєстрували 1,2 тис. на суму $19 млн без врахування вартості додаткового обладнання.

Найкращі продажі серед моделей отримали:

  • Renault Duster (612 авто);
  • Kia Sportage (516 авто);
  • Toyota RAV4 (317 авто).

До речі, у Хмельницькому в лютому, до початку карантину, бестелером серед моделей був кросовер Toyota RAV4. Крім нього, були популярними дві моделі Renault: Duster і Sandero. В останній місяць зими мешканці Хмельниччини придбали 140 нових автомобілів. Кожна з цих машин в середньому коштувала $28 тис. Сума витрат у лютому в Хмельницькій області склала $6 млн. Найпопулярнішою маркою у регіоні була Toyota, яких зареєстрували 32 авто на суму $1 млн. Також попитом користувалися Renault і Nissan.

Для довідки

Більшість зареєстрованих в Україні автомобілів входили у ціновий діапазон $17-35 тис (52 %). Ще 28 % — автомобілі, вартість яких менше $17 тис без врахування додаткового обладнання.

Третина авто, які українці купували у березні, обладнані дизельними двигунами. Лідером по часті дизельних авто стала Тернопільщина, де доля дизельних авто склала 48 %.

У лютому в Україні зареєстрували 6,9 тис нових автомобілів. Сума витрат у найкоротший місяць року склала $200 млн. Найбільшу кількість автомобілів зареєстрували у столиці. У Києві за місяць зареєстрували 2,8 тис нових авто на суму $86 млн. Це 40 % від загальних продажів по Україні.

Читайте також:

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці