Шепетівський центр БПД допоміг потерпілій стягнути з кривдників матеріальну та моральну шкоду

Безоплатна правова допомога

До Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулась жінка з проханням допомогти їй захистити її права як потерпілої в кримінальному провадженні.

Під час консультування клієнтки центру було встановлено, що у квітні 2018 року її рідному брату було нанесено тяжкі тілесні ушкодження, внаслідок яких від помер у лікарні. Жінку було визнано потерпілою у кримінальному провадженні. Справа перебуває на стадії судового розгляду в Шепетівському міськрайонному суді Хмельницької області.

Для представництва законних прав та інтересів клієнтки було призначено адвоката Тетяну Царик, яка ознайомившись з матеріалами кримінальної справи та зібравши необхідні докази, подала до суду позов про відшкодування 600 тис. грн моральної шкоди та понад 11 тис. грн матеріальної шкоди, завданої потерпілій.

В обґрунтування позовних вимог в частині стягнення матеріальної шкоди адвокат вказала на те, що після побиття брата потерпілої, останній перебував в реанімаційному відділенні Шепетівської ЦРЛ. На реанімаційні заходи брата позивачкою було витрачено більше 8 тис. грн, що підтверджується оригіналами квитанцій, доданими до позову. На поховання брата нею було витрачено понад 3 тис. грн.

Крім цього, в обґрунтування вимог щодо стягнення моральної шкоди адвокат вказала на те, що після смерті брата потерпіла відчуває щоденні душевні страждання, постійну емоційну напругу, яка супроводжується нервовими зривами, в житті потерпілої сталися істотні зміни, які неможливо відновити.

З огляду на наведені адвокатом аргументи та надані докази, суд вирішив частково задовольнити позовні вимоги та стягнути на користь потерпілої з осіб, визнаних винними у вчиненні злочину, всю заявлену суму матеріальної шкоди та 400 тис. грн моральної шкоди.

Нагадаємо, що на період карантину Шепетівський центр безоплатної правової допомоги працює з клієнтами дистанційно.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоБезоплатна правова допомога
Безоплатна правова допомога

Читайте у цій рубриці