У Шепетівці аварійних будинків немає

У редакцію надійшов лист із проханням вжити термінових заходів, щоб допомогти мешканцям з першого під’їзду на вул. Героїв Небесної Сотні, 75 вирішити питання щодо безпеки проживання у їхніх квартирах в аварійному будинку.

У листі йдеться (даємо без змін):

«Хочемо знову повідомити, що будинок №75 по вулиці Героїв Небесної Сотні є в дуже аварійному стані, а саме квартири 1 під’їзду, а саме квартира №3. Чим все далі, тим страшніше жити в будинку. В квартирі №3 1 під’їзду стіни тріщать у 2 кімнатах все далі більше, все сипиться, обої рвуться з кожним днем все більше і більше. Жителі квартири №3, вже 2 рази робили ремонт, але це все насмарку. Тому як все рушиться. Саме головне, що люди вже живучи в себе дома, мають острах на життя. На вулиці і в 1 під’їзді можна побачити те саме і ще більше.Місцева влада ніяких мір не принімає. Але це ж центр міста, на головній площі міста.Невже вони чекають, щоб рухнула частина будинку і загинули люди? А тим паче в під’їзді проживає до 12 осіб, в тому числі люди похилого віку, ветерани війни, які боролися в минулому за наше місто та взагалі за Україну».

Ситуацію навколо будинку пояснив перший заступник міського голови Шепетівської міської ради Володимир Вихівський:

— Для підтвердження аварійності будинку необхідний технічний висновок проектного інституту. Якщо проблеми виникли у квартирі, то за її стан відповідає власник помешкання. Адже 99% відсотків житла в Шепетівці приватизовано. Ми передбачили в бюджеті 150 тисяч гривень для обстеження технічного стану п’яти багатоповерхівок. Вже після заключення експертів з’ясуємо, чи є в місті аварійні будинки, допоки офіційно такі відсутні.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриціБезоплатна правова допомога