З міського бюджету Шепетівки виділять 380 тисяч гривень на ремонти ліфтів

Під час чергової сесії Шепетівської міської ради, що відбулася 27 лютого, на розгляд депутатам було запропоновано проєкт рішення, який в подальшому зможе розв’язати питання роботи елементів зручності в багатоповерхових будинках.

Мова йде про ліфти. До прикладу, лише управлінська компанія «Житлофонд» обслуговує кілька десятків ліфтів у Шепетівці. Більшість з них потребують ремонтів, а подекуди й капітальних. Так, з грудня 2019-го щонайменше у трьох багатоповерхівках міста є ліфти, які не працюють взагалі. Причина — потреба у капітальному ремонті. Оскільки управлінські компанії, що обслуговують будинки, беруть на себе лише витрати з поточного ремонту, то міська рада може співфінансувати оплату за капітальний.

Тож під час цієї сесії було прийнято зміни до відповідної програми розвитку житлово-комунального господарства міста. У додатках програми запропоновано порядок співфінансування капітального ремонту ліфтів.

І так, у будинках, де не створено ОСББ, але співвласники визначили управителя будинку, 50 % кошторисної вартості експертного обстеження та 50% загальної вартості витрат на капітальний ремонт ліфтів буде сплачено з коштів місцевого бюджету.

Щодо будинків, де створено ОСББ, то з бюджетних коштів виділять на оплату 60 % кошторисної вартості експертного обстеження та 60% загальної вартості витрат на капітальний ремонт ліфтів.

Цей проєкт рішення в ході голосування депутати підтримали.

Більше того, перші гроші на реалізацію цієї програми були прийняті під час голосування за зміни до бюджету — 380 тисяч гривень.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


2 коментарі до статті «З міського бюджету Шепетівки виділять 380 тисяч гривень на ремонти ліфтів»

  1. Ігор Волоткевич коментує:

    Дуже добре.. 👍

  2. Анна Супрун коментує:

    Що саме добре?А інші 50% вартості ремонту хто сплатить?якщо можливо ,то роз’ясніть.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці