На особистий прийом до міського голови Шепетівки прийшли пенсіонери

Міський голова Шепетівки Михайло Полодюк провів особистий прийом громадян. Про це йдеться на сайті Шепетівської міської ради.

До посадовців звернулися мешканці будинків по проспекту Миру щодо виділення коштів на експертизу та капітальний ремонт ліфтів у їхніх багатоквартирних будинках. Заявникам повідомили, що дане питання буде розглядатися на наступному засіданні сесії міської ради.

Наступні заявники звернулися щодо перешкоджання їм у доступі до приватної земельної ділянки та їхнього нерухомого майна, а інших під’їзних шляхів до ділянки немає. У ході розмови дійшли висновку, що вирішення даного питання можливе лише в судовому порядку.

Також цього дня громадяни зверталися з питаннями, які стосувалися фінансування пільгових ліків, встановлення індивідуального опалення у багатоквартирних будинках, впорядкування дитячих майданчиків, роботи управлінських компаній, прочистки зливової каналізації, підсипання вулиці та видалення дерев.

За результатами прийому Михайло Іванович дав відповідні доручення керівникам профільних виконавчих органів міської ради щодо вирішення порушених громадянами питань.

Поділитися посиланням2 коментарі до статті «На особистий прийом до міського голови Шепетівки прийшли пенсіонери»

  1. Сергій Чернега коментує:

    Прийом громадян ніби то раз в неділю а не раз в рік!

  2. Сашко Гарматний коментує:

    Любить Михайло Іванович попіаритись. То урну піднесе, то ліфт помпезно відкриє, по пенсіонерів особисто прийме…


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці