Суд зобов’язав підприємство звільнити земельну ділянку від неправомірно встановленого обладнання

Адвокат Олександр Люблінський, призначений у Шепетівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги, довів, що публічне акціонерне товариство незаконно встановило обладнання на ділянці його клієнтки.

До Шепетівського місцевого центру з надання БВПД звернулась клієнтка, яка є інвалідом І-ї групи, з проханням допомогти їй усунути перешкоди в користуванні земельною ділянкою, яку отримала у власність ще 2011-го року.

У 2013 році публічне акціонерне товариство без погодження з власницею ділянки та всупереч рішенню сільської ради, відповідно до якого ПАТ надано дозвіл виготовити проект землеустрою щодо відведення для обслуговування трансформатора іншої земельної ділянки, встановило електротрансформатор та опори, які його обслуговують, на земельній ділянці клієнтки центру.

На неодноразові звернення власниці земельної ділянки про порушення її прав представники підприємства зазначали, що встановили обладнання відповідно до рішення сільської ради. Однак це не відповідало дійсності.

Втративши надію вирішити питання в позасудовому порядку, жінка звернутися до Шепетівського місцевого центру з надання БВПД. Захищати права та інтереси клієнтки у суді призначили адвоката Олександра Люблінського (доручення № 2204-0000046 від 07.02.2017 року).

Вивчивши матеріали справи та зібравши необхідні докази, адвокат підготував позов, в якому просив зобов’язати відповідача за власний рахунок звільнити належну позивачці земельну ділянку від електротрансформатора, електричних опор, дротів живлення, а відтак засипати ями від електричних опор та усунути сліди коліс техніки.

У судовому засіданні адвокат довів неправомірність встановлення обладнання відповідачем, надавши державний акт про право власності на земельну ділянку, рішення сільської ради та листи — відповіді відповідача на звернення позивачки.

Взявши до уваги наведені адвокатом аргументи та докази, 14.04.2017 р. Шепетівський міськрайонний суд вирішив позовні вимоги задовольнити в повному обсязі: зобов’язати відповідача усунути перешкоди в користуванні позивачкою належною їй земельною ділянкою, звільнивши вказану земельну ділянку від електричного трансформатора, електричних опор з дротами живлення, а також привести її у попередній стан.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоБезоплатна правова допомога

Читайте у цій рубриці