Сплати аліменти — отримай субсидію

Міністерство соціальної політики продовжує вдосконалювати правила отримання українцями субсидій. Мінсоцполітики в нових правилах планує при розрахунку субсидії не враховувати в сукупний дохід сім’ї сплачені аліменти і спеціальну бюджетну дотацію за вирощування молодняка великої рогатої худоби.

У той же час, відмовити в отриманні допомоги зможуть тим, хто відповідно до Єдиного реєстру боржників, має заборгованість по сплаті аліментів більше трьох місяців (крім випадків, коли боржник є алко- або наркозалежним, що підтверджується відповідною довідкою від лікаря).

Разом з цим, в нових правилах прописали можливість місцевим комісіям (районним, міським, сільським) в окремих випадках самостійно приймати рішення про призначення субсидії після вивчення матеріально-побутових умов заявника.

Наприклад, в разі, коли один з членів домогосподарства не має доходу і перебуває у важких життєвих обставинах, пов’язаних з хворобою когось із родини (в тому числі, якщо той, будучи працездатним, страждає від алко- чи наркозалежності). Разом з цим, комісія зможе прийняти рішення про призначення субсидії по наднормативної площі житла окремим категоріям громадян: тим, хто отримує пенсію у зв’язку з втратою годувальника, пенсію за вислугою років, або є інвалідом з дитинства, а також дітям інвалідам.

Як і раніше відмовляти у видачі субсидії будуть за прострочені більш, ніж на два місяці платежі по комуналці — якщо сума боргу перевищує 340 грн (20 нмдг).

Нагадаємо, у Полонному чоловіку через борг з аліментів доведеться відпрацювати 120 годин суспільно корисних робіт.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці