На Хмельниччині збільшився випуск виробів із деревини та паперу

Індекс промислової продукції за підсумками січня–жовтня 2019 року в порівнянні з січнем–жовтнем 2018 року становив 84,1 %.

У добувній промисловості та розробленні кар’єрів випуск продукції проти січня–жовтня 2018 року збільшився на 0,5 %. У переробній промисловості в січні–жовтні 2019 року виробництво продукції зменшилось на 9,6 %, у т.ч. у виробництві хімічних речовин і хімічної продукції — в 2,0 рази, машинобудуванні — на 18,0 %, виробництві харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів — на 11,1 %, металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устаткування, — на 5,3 %, виробництві ґумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції — на 3,6 %. Поряд із цим збільшився випуск продукції у виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності на 6,2 %, текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів — на 0,7 %.

У постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря індекс виробництва продукції в порівнянні з січнем–жовтнем 2018 року становив 70,3 %.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці