Допоки шепетівські поліцейські не знайшли відсутньої автоматики до котлів тепломережі, депутати виділили 150 тисяч на її придбання

Допоки шепетівські поліцейські не знайшли відсутньої автоматики до котлів тепломережі, депутати виділили 150 тисяч на її придбання

21 листопада відбулася 64-а позачергова сесія Шепетівської міської ради, яку провів міський голова Михайло Полодюк. На сесії депутатами було розглянуто 5 питань порядку денного. Йдеться на сайті Шепетівської міської ради.

На засідання народні обранці розглянули зміни до «Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Шепетівки на 2015–2019 рр.». Відповідно до рішення було поповнено статутний капітал Шепетівського підприємства теплових мереж та виділено кошти у сумі 150 000 тисяч гривень на закупівлю плат для котлів.

Нагадаємо, усунення перешкоди у володінні, користуванні та розпорядженні цілісними майновим комплексом «Шепетівським підприємством теплових мереж» 10 жовтня здійснювали 5 бригад, до складу яких входили судові виконавці, представники міської ради, поліцейські та поняті. В результаті котельні були опечатані.

Згодом представниками Шепетівського підприємства теплових мереж та відповідною комісією, створеною розпорядженням міського голови, було проведено відкриття приміщень підприємства та обстеження об’єктів та технологічного обладнання цілісного майнового комплексу «Шепетівське підприємство теплових мереж». При обстеженні котелень виявлено відсутність автоматики безпеки «котбус» — 10 шт., «фероллі» — 3 шт., «вісман» — 4 шт. та систем, які забезпечують роботу котелень, що відображено в актах. Зі слів колишніх працівників підприємства ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» вказані автоматичні системи були зняті за вказівкою керівництва ТОВ «Шепетівка Енергоінвест».

На підставі цього Шепетівське підприємство теплових мереж звернулося до Шепетівського відділу поліції ГУ НП України в Хмельницькій області із заявою про вчинення злочину. Однак правоохоронці наразі не знайшли відсутньої автоматики. Тому депутатами було прийнято рішення надати фінансову допомогу для комунального підприємства для закупівлі відсутніх плат. Їх придбання та встановлення забезпечить стабільну роботу котлів і безперебійне проходження опалювального сезону в Шепетівці.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


2 коментарі до статті «Допоки шепетівські поліцейські не знайшли відсутньої автоматики до котлів тепломережі, депутати виділили 150 тисяч на її придбання»

  1. Михаил Штогрин коментує:

    Автоматика в бувшого хазяїна. Це козі понятно тільки не правохоронцям.

  2. Петро коментує:

    “Бувший хазяїн” купив собі індульгенцію. Його, ще за це нагородили: https://denzadnem.com.ua/aktualno/23083


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоУ Шепетівці проведуть гідравлічні випробування системи опалення
Депутати Шепетівської міської ТГ висадили п’ять тисяч саджанців дерев
Депутати Хмельницької облради візьмуться за водопостачання
У Шепетівці здорожчало теплопостачання лише для бюджетних установ та інших споживачів
У Шепетівці вже з 1 березня прийматимуть заяви про відмову від послуг тепломережі
Реорганізація апарату Шепетівської міської ради: планували 177 працівників, але збільшили на 1

Читайте у цій рубриціПсихолог у Нацгвардії — людина, якій довіряють
Полісмени штрафуватимуть п’яних велосипедистів
Коли в українських селах з’явиться стабільний інтернет?
Цьогоріч в Україні проведуть 300 трансплантацій кісткового мозку
Парламент прийняв законопроєкт щодо розвитку інституту старост. Що змінилось?
Яка відповідальність чекає на боржника за несплату комунальних послуг