З нагоди річниць двох революцій у Шепетівці засвітили герб

У четвер, 21 листопада, на площі Тараса Шевченка, що у Шепетівці, містяни зібралися з нагоди річниць Помаранчевої революції та Революції Гідності. Ці дві визначні події свого часу — у 2004 та 2013 роках — доказали всьому світу, що гідність та свобода складові української нації. Вони покинуть все та вирушать на її захист.

На початку урочистості ведучі коротко пригадали історію цих подій, які були їх причини та наслідки. У 2013-му саме цього осіннього вечора в столиці України розпочався масовий протест проти призупинення тодішньою владою процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Мирний спротив переріс у боротьбу за гідність і свободу. Саме остання революція, якій дав початок розгін та жорстоке побиття силовиками студентів 30 листопада на майдані Незалежності в Києві, змінила країну та людей.

Перший у Шепетівці майдан зібрався 27 листопада у 2013-му на цій самій площі Тараса Шевченка, на нього прийшло небагато містян. Але у наступних зборах громади, які вже називали «віче», брало участь все більше шепетівчан. Політична ситуація в Україні загострювалася, тому депутати з числа свободівців, бютівців та інші підготували звернення до президента Віктора Януковича щодо складення його повноважень. Скликана з цього приводу 3 грудня позачергова сесія в міській раді так і не відбулася, бо не було кворуму. Депутатам, прибічникам Януковича, либонь забракло духу прийти.

Сьогодні, коли в Україні 6-рік триває війна, містяни прийшли на площу, де відбувалися усі віча, аби засвітити лампадки у пам’ять про день, що змінив хід історії України.

Нагадаємо, сьогодні, 21 листопада, у Шепетівці над могилами борців за гідність та свободу України пролунала молитва.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


6 коментарів до статті «З нагоди річниць двох революцій у Шепетівці засвітили герб»

 1. ВІктор Д коментує:

  “Де­пу­та­там, при­біч­ни­кам Яну­ко­ви­ча, ли­бонь заб­ракло ду­ху прий­ти” І що з того ? Вони ж і далі перебувають коло владного корита, а деякі навіть і на підвищення пішли! Да, і що за ідіотизм: “до­ка­за­ли всьому сві­ту”. Коли перестанемо комусь і щось доводити? Для себе коли ненажерливі наші можновладці дозволять людям пожити?

 2. Andriy Palamarchuk коментує:

  ” Доказали” це якою мовою?

 3. Genius коментує:

  Огласите, пожалуйста список всех покращань, на примере Шепетовки, после “двох революцій”…

  • Genius коментує:

   Да, и уточните пожалуйста, в какое место можно поцеловать нашего гениального свободовского мэра, за спасение Шепетовки, которую гнобили москали…

  • Петро коментує:

   А який зв’язок між революцією гідності, яка фактично розпочалась через звіряче побиття студентів, та покращеннями в Шепетівці? Чи ви вважаєте, що прийде “руській мір” і всіх покращать?

 4. Любов коментує:

  Браво, Genius!!!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці