Вулична торгівля у Шепетівці непереможна

На тротуарах шепетівських центральних вулиць поблизу супермаркетів «Вопак», «Наш край», а також центрального ринку торгують усі: від сивочолих бабусь до підприємців. «Війну» зі стихійною торгівлею ведуть працівники Шепетівської  адміністративно-комунальної інспекції, за їхніми словами, майже щодня.

— Вранці разом із поліцейськими попередили продавців на вулиці Героїв Небесної Сотні, щоб звільнили тротуари і перейшли продавати на територію ринку, — Володимир Поленчук, старший інспектор АКІ. — Чекають допоки підемо, а потім повертаються на попередні місця, хоча ринковий збір невисокий.

Згідно з законодавством за торгівлю без дозвільних документів передбачено штраф для фізичних осіб — 340 грн, а для підприємців — 850–1700 грн.

— Звичайно, ми не штрафуємо бабусь, які продають свою городину, — додав інспектор. — На минулому тижні склали акт на підприємця, що торгував в ятці поблизу супермаркету «Вопак», при цьому були відсутні дозвіл Шепетівської міської ради та прив’язка до місця на розташування торгового намету.

Розмір штрафу за порушення правил торгівлі визначає адміністративна комісія.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


2 коментарі до статті «Вулична торгівля у Шепетівці непереможна»

  1. Alexandr Sengeev коментує:

    +1

  2. Leonid Voitovich коментує:

    Оцето новина !!!!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці