Ймовірний очільник Хмельниччини має у власності авто «Москвич»

Дмитро Габінет, кандидатуру якого уряд погодив на посаду голови Хмельницької ОДА, 31 жовтня подав декларацію за 2018 рік у Єдиний реєстр декларацій.

Що ж задекларував кандидат?

Офіційно Дмитро Габінет мешкає у Хмельницькому.

У декларації кандидат зазначив матір Ніну Габінет, спільною з якою у власності мають квартиру площею 61,8 м², яку оцінено у 82 тис. грн.

З 2013 року має у власності земельну ділянку 470 м² у селі Вільховець Новоушицького району, вартість якої понад 13 тис. грн. Трохи раніше з 2012 року разом із матір’ю стали власниками гаражу, який вартує майде 14 тис. грн.

З 2008 року Дмитро Габінет має у власності автомобіль «Москвич AZLK 2140» 1983 року випуску. Вартість авто у декларації не зазначена.

Ймовірний очільник ОДА отримав за основним місцем роботи у Хмельницькому кооперативному торговельно-економічному інституті 51 841 грн заробітної плати, за сумісництвом у військовій частині А 2339 ще отримав 33 932 грн, в університеті Марії Кюрі-Склодовської в Любліні — гонорар 161 574 грн, а ще задекларував гонорар у сумі 1440 грн, який надійшов із Вінницького регіонального центра оцінювання якості освіти.

Його мама в Департаменті освіти та науки Хмельницької міської ради отримала заробітної плати 72 752 грн та пенсії — 34 938 грн.

Має Дмитро Габінет готівкових коштів у сумі 8 тис. євро, а його мама — 5 тис. євро.

Кандидат на посаду голови належить до ГО «Форпост народовладдя».

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


3 коментарі до статті «Ймовірний очільник Хмельниччини має у власності авто «Москвич»»

  1. Svetlana Simagina коментує:

    Скоро буде Лексус!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці