Чергова сесія у Шепетівці: Е-петиції, звернення до «верхів» та мирова угода

Понад півсотні питань розглянули депутати Шепетівської міської ради під час чергової 63-ї сесії, що відбулася 24 жовтня. На початку засідання включно з міським головою зареєструвалося 25 народних обранців з 35-ти. У порядку денному: зміни до бюджету, стан виконання міських програм, земельні справи та два звернення до Верховної Ради України.

Депутатський корпус розпочав роботу з розгляду проекту рішення щодо відміни мораторію на встановлення тимчасових споруд у місті Шепетівці. Його суть полягає у скасуванні рішення 2017 року, яке обмежувало підприємців у будівництві малих архітектурних форм уздовж проспекту Миру та вулиці Героїв Небесної Сотні. На захист цього проекту стало чимало депутатів, мовляв, чинний мораторій блокує розвиток підприємництва. Та попри жваве обговорення більшість з присутніх народних обранців не підтримали цього рішення.

В ході засідання заслухали доповідачів щодо стану виконання міських соціальних програм щодо підтримки молоді, розвитку інвалідного спорту, учасників АТО/ООС, сімей та родичів загиблих захисників тощо.

Інноваційним став проект рішення щодо внесення змін до Статуту територіальної громади міста Шепетівки — доповнити електронними петиціями. Останні — є особливою формою колективного звернення громадян до органів місцевого самоврядування територіальної громади, що здійснюється через офіційний веб-сайт Ради. В ході обговорення надійшли пропозиції щодо зазначеної у проекті рішення кількості осіб, які мають підтримати петицію та днів для збору підписів — у даному випадку голосів. Тож запропонували замість 350 підписів містян встановити 100, а термін для їх збору визначили 30 днів замість 90-та. Проект рішення зі змінами підтримали в ході голосування.

Крім того, під час пленарного засідання депутати проголосували «за» безоплатну передачу майна, що є у комунальній власності, 21-й ДПРЧ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.

Далі депутати розглянули 25 земельних питань, що стосуються експертної грошової оцінки, затвердження проектів землеустрою, продовження термінів оренди тощо.

У переліку додаткових питань проекти рішень щодо укладання угод між Шепетівською міською та районною радами, підтримка звернення депутатки Валентини Прохорчук до Верховної Ради України щодо продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення. Також розглянули проект рішення щодо затвердження мирової угоди у справі ПП «МВМ-13» щодо розстрочки у виплаті боргу. На останок депутати підтримали звернення до голови Верховної Ради України та її депутатів, очільників «Укрзалізниці», Міністра інфраструктури України щодо подальшого працевлаштування робітників та функціонування локомотивного депо станції Шепетівка.

У різному, як годиться, депутати поговорили про питання нагальні. Зокрема, міський голова Михайло Полодюк поінформував присутніх про перебіг інвентаризації на підприємстві теплових мереж.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «Чергова сесія у Шепетівці: Е-петиції, звернення до «верхів» та мирова угода»

  1. Sveta Lukomskay коментує:

    Дякуємо Богу за теплий жовтень,справжня субсидія с небес,цікаво, яка планується ціна за м* в опалювальний сезон????


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці