Через зіткнення поїздів у Кам’янці-Подільському звільнили 10 осіб

Завершилося службове розслідування зіткнення маневрового локомотива і пасажирського поїзда на залізничній станції «Нігин» Південно-Західної залізниці, що сталося 27 травня в Кам’янець-Подільському районі Хмельницької області, в результаті якого було травмовано шістьох осіб, в тому числі троьох дітей інформує «Інтерфакс-Україна».

—  Основна причина аварії — проїзд машиністом маневрового локомотива на заборонений сигнал світлофора і, як наслідок, виїзд на маршрут проходження пасажирського поїзда, — зазначив Войцех Балчун, глава правління «Укрзалізниці» у своїй сторінці ФБ.

Також комісія «Укрзалізниці» встановила, що чергова по станції «Нігин» вчасно не припинила маневрову роботу при русі пасажирського поїзда. Є претензії до начальника поїзда і помічника машиніста пасажирського поїзда, які всупереч інструкціям не обрали оптимальну швидкість для своєчасної зупинки поїзда перед перешкодою.

Через аварію звільнено 10 працівників, 19 притягнуто до дисциплінарної відповідальності. Через кілька днів повинні бути ще кілька кадрових рішень.

— На мою вимогу, на три місяці на всіх ділянках залізниці, пов’язаних з безпекою руху, вводиться особливий режим роботи. Підсилюємо перевірки і контроль за дотриманням безпеки руху. Працівників, в тому числі керівний склад, чекають позапланові навчання, — написав Войцех Балчун.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці