На Шепетівщині запустять сонячну електростанцію

Завдяки створеному обласною та місцевою владою сприятливому інвестиційному мікроклімату в Шепетівському районі Хмельницької області буде реалізовано інвестиційний проект по будівництву фотогальванічної електростанції (ФЕС). Станцію буде запущено до кінця 2019 року.

Сонячна електростанція розташована за межами села Велика Медведівка Судилківської ОТГ. Вона займає площу 9,5 га землі, непридатної для сільськогосподарського використання.

— Фотогальванічна електростанція «Велика Медведівка» піковою потужністю 5,2 МВт обладнана 14240 сонячними панелями. Інверторні станції та металоконструкції для кріплення панелей українського виробника KNESS Product, — розповідають у прес-службі KNESS Group.

Загалом, станція генеруватиме більше 5,5 млн кВт/годин екологічно чистої електроенергії на рік. Цього достатньо, щоб забезпечити електроенергією близько 3 тисяч домогосподарств та запобігти викидам в атмосферу 5,3 тис. тонн вуглекислого газу впродовж року.

Генеральним підрядником виступає компанія «Подільський Енергоконсалтинг», яка входить до складу Групи компаній KNESS.

Починаючи з 2009 року, група компаній спроектувала та збудувала 73 фотогальванічні електростанції у дев’яти областях України, загальною піковою потужністю понад 738 МВт.

До слова, такі ж електростанції збудують в подальшому в місті Шепетівці та в селі Михайлючці.

Основа, на яку спирається будь-який етап будівництва — це дані, які мають бути отримані в результаті геодизичних вишукувань. Компанія «Топогруп», яка спеціалізується на геодезичних та геологічних дослідженнях, забезпечить можливість вивчити все, що стосується підготовчих робіт, прорахує можливі ризики та оптимізує витрати. Також фахівці компанії погодять необхідну документацію з державними органами. Детальніше на сайті за адресою: https://topogroup.org

Нагадаємо, в Шепетівці через 11 гектарів городів ледь не «профукали» мільйонні інвестиції. У червні минулого року Товариство з обмеженою відповідальністю «Смарт Еко Енерджі» звернулося з проханням розробити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вулиці Плеханова, що в місті Шепетівці. На землях комунальної власності підприємство має намір розмістити сонячні батареї.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


8 коментарів до статті «На Шепетівщині запустять сонячну електростанцію»

 1. Ігор Юрков коментує:

  Невже родили!!! Цікаво на якого олігарха вона буде ПРАЦЮВАТИ???

 2. Ілля Хмиз коментує:

  Сильні інвестиції в місто та район. Ще п’ять таких станцій і не потрібно мешканцям області їхати в Польщу на роботу. Молодці керманичі думають про людей!

 3. Ігор Юрков коментує:

  Це маленька краплинка, яка дуже довго створювалась, і на ПРИВЕЛИКИЙ ЖАЛЬ часу в нас немає, не в МІСТА, ні в района!!! Люди просто тікають, бо не можуть вижити!!! А влада думає що надходження до бюджетів це БОЖИЙ подарунок!!!

 4. Андрей Воробьев коментує:

  А де тут інвестиції в місто?
  В район бачу.
  Що до цього доложила міська влада?

  • Ігор Юрков коментує:

   Міська влада як і район довго блокували і думали що з цим усім роботи, і ось нарешті!!! Не пройшло і 5 років! В Славуті за цей час мер Сидор як мінімум 3 підприємства відкрив, а в нас ….

 5. Віктор Д коментує:

  “9,5 га зем­лі, неп­ри­дат­ної для сіль­сько­гос­по­дарсь­ко­го ви­ко­рис­тання” Це мабудь тільки у нас можливо, араби мабудь вже посивіли би.

 6. Гений коментує:

  Доказано, что заземление солнечных и ветровых электростанций увеличивает электрическую нагрузку на почву.

  Человеку это увеличение не вредит, это вписывается в его электрический потенциал.

  Но!… Коровы и пр. животные имеют более слабый электрический потенциал, и их начинает бить током по ногам. Особенно достаётся лошадям, через их металлические подковы.

  Впервые с этим столкнулись примерно сотню лет назад, когда изобретатель Тесла проводил свои эксперименты с передачей электричества через землю. У него тогда светились лампочки просто воткнутые в землю, БЕЗ ПРОВОДОВ.

  Сейчас эта проблема актуальна в “экологичной Европе”. Тамошние фермеры жалуются, что коровы в истерике, дёргаются, подпрыгивают возле солнечных и ветровых электростанций. И надои молока резко упали.

  А то что людям это не вредит, то это весьма условно. Только через 10-20-30 лет будет ясно, не вызывает ли излишняя наэлектризованность человека нервные, раковые, и др. заболевания.

  Так что – не так всё тут просто и радужно…

  • Іван коментує:

   Ти хворий? Кожна опора ЛЕП має бути заземлена, …


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці