Що можна знайти у «Електронному кабінеті водія»

Цьогоріч запрацював «Електронний кабінет водія» — сервіс, що спростив життя автолюбителів. Адже у ньому зібрано всю детальну інформацію: від відомостей про транспортний засіб і до штрафів, які міг отримати власник.

Меню «Електронного кабінету водія» поділено задля зручностей на 6 розділів. Відтак, все тут, так би мовити, по поличках.

«Картка водія»:

  • загальна інформація про ваші авто, штрафи за порушення ПДР, посвідчення водія, записи в електронну чергу тощо.

«Автопарк»:

  • усі транспортні засоби, власником яких ви є — їх номерні знаки, марки, моделі, технічні характеристики тощо (в кабінеті відображаються лише транспортні засоби, що були зареєстровані після 2013 року).

«Електронна черга»:

  • можливість записатися онлайн в чергу на одержання послуги в сервісному центрі МВС та переглянути історію своїх записів.

«Штрафи»:

  • можливість переглянути та завантажити історію ваших адмін-праворушень ПДР (номер протоколу, дата вчинення, стаття правопорушення тощо) та сплатити штрафи за них.

«Замовлення ІНЗ»:

  • можливість перевірити, чи вільний бажаний індивідуальний номерний знак у вашому регіоні, замовити та сплатити послугу.

«Перевірка ТЗ»:

  • можливість перевірити VIN-код будь-якого транспортного засобу, що пройшов реєстрацію на території України від 2013 року.

Не губіться та користуйся всіма можливостями кабінету на повну!

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з правилами коментування та політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці