Шепетівчани прийшли скаржитися міському голові

Черговий прийом громадян з особистих питань, який провів міський голова Михайло Полодюк разом із першим заступником міського голови Володимиром Вихівським, выдбувся 6 вересня. Заздалегідь на прийом записалося 7 шепетівчан. Про це йдеться на сайті Шепетівської міської ради.

Першими звернулися мешканці вулиці Шваленберга, які хочуть під’єднатися до міського водогону. Для цього необхідно прокласти близько 200 метрів водогону. Люди вже розпочали виготовлення дозвільної документації. Після виготовлення проекту та кошторису рішення про виділення коштів на ці роботи буде прийматися на сесії Шепетівської міської ради.

Наступними звернулися мешканці багатоквартирного будинку по вулиці Чкалова щодо ремонту дитячого майданчика на прибудинковій території.

Жителі гуртожитку по вулиці Залізничній звернулися до посадовців тому, що не можуть отримати дозволи на виготовлення документації для встановлення приборів обліку витрат електроенергії. Люди отримують електроенергію від залізниці, однак, не мають окремих лічильників. У ході прийому вдалося визначити порядок дій для отримання дозволу, виготовлення проекту, встановлення лічильника та постановки його на облік.

Також цього дня люди зверталися щодо працевлаштування та фінансування на придбання медичних засобів. Останнє питання буде вирішене на найближчій сесії Шепетівської міської ради.

У ході зустрічі розглянули звернення громадян, були дані вичерпні роз’яснення та доручення відповідним відділам та підрозділам виконавчого комітету Шепетівської міської ради та комунальним службам міста.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці