На Шепетівщині зросла дитяча злочинність

Під час 43-ої сесії Шепетівської районної ради депутати заслухали звіт керівника Шепетівської місцевої прокуратури за перше півріччя 2019-го року.

— Впродовж першого півріччя 2019 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань у 678 випадках внесено відомості про кримінальні правопорушення, — зазначив працівник Шепетівської місцевої прокуратури.

Вчинення особливо тяжких злочинів на території міста зросло з 3 до 8, натомість у районі такі злочини зменшилися з 5 до 3.

З тяжкими злочинами все навпаки: зросли в районі більш як у 2 рази: з 28 до 59. У місті стало ж спокійніше: зменшилася кількість з 106 до 92.

Злочини середньої тяжкості переважають на території міста. Як і тогоріч цифра стабільна — 102 порушення. На території району цифра зменшилася до 29 із 45.

Серед негативного у звіті керівник зазначив, що спостерігається збільшення злочинів невеликої тяжкості на 53,7 % по місту та на 34,4 % по району.

— Станом на червень 2019 року відсоток розкриття кримінальних правопорушень на території міста становив 48 %, на території району — 45 %, — йшлося у звіті.

Порівняно з минулим роком цьогоріч зменшилася кількість крадіжок із квартир (з 12 до 5).

Серед позитивного зазначено про відсутність кримінальних правопорушень проти статевої свободи та статевої недоторканості на території міста. Водночас один такий факт зареєстровано на території району.

Також працівник прокуратури зазначив, що спостерігається позитивна динаміка у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, прекурсорів та їх аналогів. Вчинення даного типу злочинів зменшилася на 10 %.

Однак, обурює той факт, що рання злочинність у тренді, так би мовити.

— Значно зросла дитяча злочинність, — резюмував прокурор. — Так, у поточному році неповнолітніми вчинено 17 злочинів проти 3 аналогічних за період минулого року ( місто — 11 злочинів проти 2, район — 6 злочинів проти 1).

Також протягом півріччя за участі прокуратури було розглянуто справи проти корупції.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці