У Шепетівці Держпродспоживслужба проводила перевірки закладів торгівлі

На виконання щорічного плану державного контролю Держпродспоживслужби в сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів, ветеринарної медицини на 2019 рік, спеціалістами Шепетівського районного управління Головного управління ДПСС у Хмельницькій області здійснюються планові та позапланові інспектування закладів торгівлі на території міста Шепетівки із застосуванням засобів відеофіксації.

Перевірка здійснюється згідно з затвердженим наказом Держпродспоживслужби України від 27.11.2018 № 965, та у відповідності до чинного законодавства.

— Всього проведено 29 планових та позапланових перевірок торгівельних об’єктів, — розповідає Людмила Ердгард, заступник начальника Шепетівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області. — У ході перевірок зверталася увага на наявність дозвільних документів на провадження діяльності, медичних книжок працівників, наявність підтверджуючих сертифікатів якості продукції, яка реалізується в холодильному обладнанні, умови та терміни зберігання продукції, терміни реалізації, діючих договорів на проведення дезінфекції, дезінсекції, дератизації, дотримання температурного режиму в приміщеннях та холодильному обладнанні, гігієнічних вимог до обладнання, інвентарю та інше. А також, належної фіксації (оформлення журналів/карток) діяльності підприємців — від контролю температури в холодильному обладнанні до навчань працівників. Потрібно віддати належне керівникам торгівельних об’єктів, при виявленні недоліків, деяких недоопрацювань, вказівки та зауваження інспекторів виконувались у відповідні терміни. Всього винесено 4 приписи, які виконані.

Зверталась увага керівників закладів на відповідальність за порушення Закону України «Про основні принципи та вимоги щодо безпечності та якості харчових продуктів» від 23.12.1997 № 771 та Закону України від 18.05.2017 № 2042-VIII «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин».

Нагадаємо, на Шепетівщині купувати продукти стане безпечніше.

Поділитися посиланням1 коментар до статті «У Шепетівці Держпродспоживслужба проводила перевірки закладів торгівлі»

 1. IRUNA коментує:

  Тяжко поробили- і легко відзвітували! МОЛОДЦІ!!!
  Аж 4 приписи… А загалом у нас все добре!
  Ви смієтесь над шепетівчанами? Порушень правил торгівлі, якості продукції і товарів у нас в місті – хоч пруд пруди. Чого варті факти продажу бракованого морозива,чим обурювались містяни в соцмережі, а реалізація м*яса та м*ясної подукції в спеку, а також продаж мясної і молочної продукції з землі? А чого варті численні пости в соцмережі про факти обману покупців в торговельній мережі міста, якості товару? А факти реалізації “просрочки”? А як численні порушення на День міста? “Вмили” руки? Ви хто такі? Хіба це не ваше поле діяльності? Добре, що ніхто з шепетівчан не звернувся до лікарні – так раділи на другий день місцеві ЗМІ…
  4 ПРИПИСИ ЗА ПІВРОКУ!!!!!
  Ви поясніть тоді – для чого створена ваша служба,і чому МИ повинні вас УТРИМУВАТИ? Платити вам ПРЕМІАЛЬНІ, ОЗДОРОВЧІ, за СТАЖ, ІНТЕНСИВНІСТЬ,мабуть ще 12і 13 зарплату, і т.і?
  Совісті у вас немає!
  Тому краще РОБІТЬ або йдіть зі своїх посад, пока люди вас не люстрували за бездіяльність і, можливий, сговір з місцевими торгашами і…(не буду далі, хоча виникають різні думки).
  А шановних шепетівчан прошу висказати свої думки,щодо роботи Держпродспоживслужби у нас в місті, в коментарях


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці