Шепетівчани підтримали Сергія Цибізова

Ак­ція на під­трим­ку ше­пе­тів­ча­ни­на Сер­гія Ци­бі­зо­ва, який ра­зом із 24 ук­ра­їнсь­­ки­ми мо­ря­ка­ми пе­ре­бу­ває у по­ло­ні Ро­сій­­ської Фе­де­ра­ції, стар­ту­ва­ла у ма­га­зи­ні «Щед­рослав» 10 лип­ня. Сьогодні, 25 липня, через два тижні, організатор заходу пані Ірина всі виручені кошти передала батькам.

— Я за­мо­ви­ла 100 брас­ле­тів із ім’ям Сер­гій Ци­бі­зов і хеш­те­гом #Во­лю­Ук­ра­їнсь­ким­Мо­ря­кам, — роз­по­ві­ла міс­це­ва ак­ти­віс­тка. — Я дуже вдячна всім, хто не залишився осторонь та прид­ба­в та­кий брас­лет у ма­га­зи­ні. Також хочу висловити слова вдячності колективу магазину «Щедрослав», який долучився до підтримки Сергія.

Дата завершення акції збіглася із днем народження Сергія Цибізова.

— Сьогодні, 25 липня, минає вісім місяців, як син перебуває у полоні, — розповів батько моряка Андрій. — Звичайно, приємно, що весь цей час ми відчуваємо, що людям не байдужа доля моряків. Родичі між собою дуже згуртувалися. Хочу теж подякувати шепетівчанам за підтримку.

Батьки Сергія розповіли, що бабуся їздила на останнє судове засідання і їй вдалося 15 хвилин поспілкуватися із внуком.

— Вона розповіла сину, що на Батьківщині люди хвилюються за його долю, — додав Андрій Цибізов. — Сергій навіть не повірив, що його доля хвилює незнайомих людей. Загалом, Сергій не звик скаржитися, заспокоював, що у нього все нормально.

Разом із коштами на згадку передали один браслет для Сергія, коли моряк повернеться додому.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «Шепетівчани підтримали Сергія Цибізова»

  1. אנטולי מרדר коментує:

    Чудово


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці