Олексій Жмеренецький: «Президенту Зеленському потрібна наша підтримка»

Ви не бачили мене на депутатській трибуні, я ніколи не обіймав державні посади, не балотувався на виборах. Я вчився, працював, проводив економічні дослідження, читав наукові та бізнес-лекції, займався благодійністю та розробкою реформ.

Говорячи відверто, всі походи на вибори депутатів та президентів я завжди сприймав, як вибір без вибору. Ті самі брехуни, обіцяють те саме. Потім минає п’ять років і знову по колу.

Однак для мене все змінив Майдан. Саме тоді, стоячи у диму палаючих шин, ухиляючись від снайперських куль, я відчував, що своє майбутнє потрібно виборювати жорстко. Те ж відчував увесь український народ. Але тоді, у 2014 році, на крові патріотів, користуючись хаосом і безладом, не лише Путін напав на Україну, але й всередині держави до влади в черговий раз прорвались все ті ж брехуни і злодії. Їх єдиною метою є власне збагачення.

Але цьогоріч наша країна зробила неможливе. В українців увірвався терпець. На зміну звичним «домовленостям» та купленим голосам прийшли чесні та справедливі вибори. Українці сказали своє слово. І абсолютною більшістю обрали свого, справді нового президента — Володимира Зеленського.

Проте радіти зарано, щоб дійсно змінити країну, президентові Зеленському потрібна наша підтримка в парламенті. Саме для цього я приєднався до команди партії «Слуга Народу». Коли мені запропонували висунути мою кандидатуру по мажоритарному округу № 190 моєї рідної Хмельниччини, я вирішив прийняти цей виклик.

Мій досвід: два червоних дипломи магістра комп’ютерних наук і державного управління. Другий рік поспіль організовую найбільшу в Україні бізнес-подію — Київський міжнародний економічний форум. Став спів­автором трьох книг із проектами альтернативних стратегій розвитку України. З 2016-го року ми разом із однодумцями заснували два аналітичних центри, що займаються питаннями соціально-економічного розвитку. Як заступник директора державного підприємства «Чисте місто», я відповідав за розвиток в Україні індустріальних парків задля розбудови української промисловості. В моєму активі — заснування громадських рухів: «Україна — це Я», «Національні збори України», громадянської коаліції «Народна конституція».

Україна повинна стати країною, де зручно й затишно всім. Я та мої однопартійці зробимо її саме такою.

 • Серед іншого, ми скасуємо недоторканність народних депутатів i запровадимо механізм відкликання депутатів, які втратили довіру виборців.
 • Запровадимо «економічний паспорт українця», за яким всі українці отримають частку в грошах від використання природних ресурсів на індивідуальні рахунки.
 • Запровадимо державну стратегію мінімізації житлово-комунальних тарифів за рахунок демонополізації ринків, збільшення власного видобутку енергоресурсів та усунення корупційної складової в тарифоутворенні.
 • Запровадимо кримінальну відповідальність за забруднення екології.
 • Громади отримають максимальну економічну свободу та автоматичне виділення коштів із бюджету на розвиток, без участі київських чиновників.
 • Ми радикально скоротимо кількість чиновників, замінивши їх комп’ютерами.

І щойно ми знесемо стару корумповану владу — міжнародні гроші нарешті дійдуть до Шепетівщини, Славутчини, Полонщини, де живуть працьовиті люди, тільки тоді з’являться достойні робочі місця, запрацюють підприємства і життя українців нарешті стане заможним та перспективним. Я щиро прошу вас підтримати президента Володимира Зеленського і мене, Олексія Жмеренецького!

Я вірю в Україну, вірю в нас та вірю в зміни.

Давайте зробимо їх разом!

Поділитися посиланням7 коментарів до статті «Олексій Жмеренецький: «Президенту Зеленському потрібна наша підтримка»»

 1. Чайка Руслан коментує:

  Хлопче ти хто?

 2. Ольга Ляшун коментує:

  Нащо Вам та Рада. Займайтеся далі науковою роботою.

 3. Dmytro Gordiyenko коментує:

  Кіл в дупу потрібен блазню і його кодлу!

 4. Ще один незрозуміло хто.

 5. Цю херню розказуй не простим людям , їм потрібен результат , ТИ хто ??? Хто тебе знає ??? Хто тобі повірить ??? Не особо вірять тим кого роками знають . Усіх кого я особисто знаю із Майданівців Шепетівки пройшли горнило Російсько – Української війни і відомі бізнесмени і прості люди …. Що в тебе не прлучилось ” спасатель ” ??? Читаєш лекції читай далі і все буде добре .

 6. Алла Шульгіна коментує:

  Звідки у Вас стільки ненависті, люди… Ви роками терпите в мерському кріслі настільки недалеку людину, яка зробила вже майже ”руїни” з Шепетівки і мовчите… А до людини яку навіть не знаєте стільки негативу

  • IRUNA коментує:

   Алла Шульгіна, підтримую Вас, Ви все вірно сказали! Я теж скептично відносилась і відношусь до нинішніх і майбутніх наших обранців, які один перед одним клянуться у безмежній любові до нас.І їхню “заботу, реформи і обіцяне щастя” ми відчуваємо на своїй шкурі, в свїх оселях, своєму місті…
   А вчора на базарному Прспекті цей молодий чоловік відкрито спілкувався з мешканцями, пояснював свою позицію, погляди і плани.Просто, щиро,відкрито. Сподобалось його відношення до людей, особливо до літніх,його доброзичливість, його обізнаність, його високий інтелект і розщуміння ситуації. Це додає віри, надії і оптимізму на можливі, нарешті, добрі зміни в нашому житті,якщо такі молоді, незаангажовані люди придуть до депутатства.
   Тому не треба наперед ганьбити людину,про яку ви нічого не знаєте.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці