З нагоди Дня Конституції Укрпошта випустила марку «Слава Україні»

Напередодні, 27 червня, на київському головпоштамті відбулося погашення марки спеціальним поштовим штемпелем із написом «Слава Україні! Героям Слава!». Саме випуск марки з національним гаслом приурочили до чергової річниці Дня Конституції України. Тираж марки — 100 тисяч примірників. Марка виготовлена на самоклеючому папері у формі карти України.

На сайті Укрпошти йдеться, що марку з національним гаслом «Слава Україні!» можна придбати у спеціалізованих точках продажу філателістичної продукції або в Інтернет-магазині Укрпошти. Номінальна вартість марки позначена літерою V і еквівалентна 8 грн.

— «Слава Україні!» — національне гасло і символ боротьби за незалежність, яку ми зараз продовжуємо відстоювати. Випуском цієї поштової марки ми ще раз підкреслюємо цілісність країни і нагадуємо усім, як виглядає справжня, неподільна Україна. Впевнений, що марка розлетиться в усі куточки України: від Львова до Донецька, від Чернігова до Сімферополя та далі, — відзначив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

Принагідно до свята випустили й відповідний конверт.

На ньому, як і на марці, використано авторський шрифт, спеціально розроблений для цього випуску Ольгою Верменич. На конверті міститься цитата Тараса Шевченка: «І оживе добра слава, Слава України».

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці