Антимонопольний комітет перевіряє Шепетівську міську раду

Шепетівська міська рада

Нещодавно ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» поскаржився в Антимонопольний комітет на Шепетівську міську раду, мовляв, та надає за заявами містян дозволи на відключення квартир від мереж централізованого теплопостачання.

«Антимонопольний комітет розпочав розгляд справи і звернувся до Шепетівської міської ради, щоб отримати пакет документів, на підставі яких міська рада надає дозвіл на відключення споживачів від мереж централізованого теплопостачання», — йдеться на сайті Шепетівської міської ради.

Нагадаємо, що ще у 2014 році у зв’язку із великою кількістю звернень громадян та для реалізації їх права на відключення помешкань від мереж централізованого теплопостачання, виконавчий комітет створив відповідну міську постійно діючу міжвідомчу комісію.

На виконання вимог чинного законодавства зазначена комісія зобов’язана розглянути заяви громадян в установлений законом України «Про звернення громадян» і надати відповіді заявникам.

— Комісія з розгляду питань, пов’язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого теплопостачання, не надає дозвіл заявнику на від’єднання від мереж централізованого опалення та встановлення індивідуального опалення, а лише надає дозвіл на звернення в технічний відділ ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» для отримання технічних умов на відключення квартири від централізованого опалення. Рішення про надання або ненадання технічних умов на відключення від централізованого опалення приймає ТОВ «Шепетівка Енергоінвест», і тому скарги ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» на незаконні дії міжвідомчої комісії з розгляду питань, пов’язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого теплопостачання не відповідають дійсності, — пояснюють у міській раді.

За інформацією виконавчого комітету, ТОВ «Шепетівка Енергоівнест» на даний час не надає технічних умов навіть тим власникам квартир в багатоповерхових будинках, які отримали відповідні документи комісії з розгляду питань, пов’язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого теплопостачання.

Перевірка правомірності дій міської ради триває.

Нагадаємо, що під час чергової сесії Шепетівської міської ради депутати підтримали рішення щодо надання поворотної грошової допомоги на встановлення індивідуального опалення.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


7 коментарів до статті «Антимонопольний комітет перевіряє Шепетівську міську раду»

 1. Ольга Міхтєєва коментує:

  А тим часом місяць літа уже майже минув. А людям треба встигнути забезпечити себе теплом на зиму – встановити індивідуальне опалення

 2. Berezhny Roman коментує:

  На підставі того що суми в платіжках космічні а батереї ледь теплі, а то і взагалі відключені на “тех.ремонт”!!!

 3. НАВЧИЛИСЬ РОБИТИ ЗВІТИ ,,,

 4. Людмила Слюсарь коментує:

  Скажіть будь ласка як можна відключитись від тепломережі?

 5. Вован коментує:

  Мы имеем диверсию на коммуникациях (вплоть до разрушения объектов), которую выполнил Энергоинвест. Плюс, кража денег, которые выводились, вместо оплаты ими за газ.

  Но, хоз-фин-деятельность здесь вторична. Первично – уничтожение Шепетовки зимою. Это голая диверсия. Хуже может быть только отравление водопроводной воды, или взрыв военных складов.

  И этим делом должна заниматься СБУ. Хотя бы для того, чтобы предотвратить массовые беспорядки в Шепетовке зимою, когда город замёрзнет, и шепетовчане подпалят белый дом чтобы согреться. Всё к этому идёт.

  Должны быть:
  1. Официальное определение СБУ деятельности Энергоинвеста как диверсии.
  2. Обыски и аресты в Киеве у крышевателей диверанта Энергоинвест.
  3. Обыски и аресты в Шепетовке у самого диверстанта Энергоинвест.

  Время идёт. Массовые беспорядки в зимней Шепетовке всё ближе. Их может предотвратить только демонстрация народу арестованных диверсантов. Дескать власть работает. Это они, агенты Путина, виноваты! А мы белые, пушистые, и в вышиванках с петушками…

 6. Тамара Петрук коментує:

  а чого міська рада ніяк.не.може забрати в енергоінвеста тепломережу. і ніде не скаржиться Невже такі немочні не знають що робити.

 7. Shershen коментує:

  Здається, що корито ще не зовсім спустошине. І кругообіг продовжується, міска влада на енергоінвест, а енергоінвест на міську владу, перенаправляють свої перепетії. Ось вже посланці мера ходять по квартирам та пропонують перехід на індивідуалку, запевняють що будинок буде відключено від центалізованого теплопостачання. Якщо в людини відсутні кошти на інживідуалку то пропонують передати помешкання у комунальну власнісь на певний кредитний період, а потім знову у власність тільки питання у чію власність. Міському голові потрібно взяти приклад з міст де встановлено модульні котельні і зробити собі, а не ігри в судах грати. На це кошти знаходяться і щей не малі. Зима вже не загорами.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоУ Хмельницькому в молодика, який побачив полісменів, різко змінилися плани
У Шепетівку на щиті повертається старший стрілець-оператор
На Хмельниччині чоловік повідомив про масову загибель риби
У Шепетівці одне з найстаріших приміщень підлягає приватизації
У Шепетівці вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та тих, хто загинув у ході війни
Від рук окупантів загинув 27-річний гранатометник із Шепетівки

Читайте у цій рубриціЩо чекає на абітурієнтів у вступній кампанії 2024 року
Різноманітність вишиванок у різних регіонах України: від Гуцульщини до Полісся
Із 1 березня відбудеться індексація пенсій
Будуть вводитися штрафи за використання кредитної історії не за цільовим призначенням
Штрафи та позапланові перевірки: як КРАІЛ контролює роботу казино
Десять років тому загинув Герой Небесної Сотні із Шепетівки Микола Дзявульський
FacebookTelegramViberWhatsAppX