Роман Мацола вручив грамоти Верховної Ради України

Минулого тижня у Шепетівці відзначали День медичного працівника. З цієї нагоди під час урочистостей нагороджували найкращих лікарів, фельдшерів, медичних сестер, санітарів… Приємну місію мав і народний депутат України Роман Мацола. Він вручив медичним колективам районів грамоти Верховної Ради України.

— Коли я запитував головних лікарів, кого з їхнього колективу можна нагородити відзнакою парламенту, мені в один голос відповідали, що достойні усі. Тому грамоти вручаю для трудових колективів Шепетівської центральної районної лікарні та Шепетівському центру первинної медико-санітарної допомоги. Нехай ваша турбота, професіоналізм та чуйність до пацієнтів повернуться до вас сторицею! — сказав під час урочистостей народний депутат України Роман Мацола.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


2 коментарі до статті «Роман Мацола вручив грамоти Верховної Ради України»

  1. Виктор Морозов коментує:

    Професійних свят в розвинених демократичних країнах світу НЕМАЄ. Подібні свята – видумки радянських ідеологів типу бригадного комісара миколи островського. Але саме вони і досі продовжують дурити свідомість громадян України, в тому числі і за допомогою так званих народних депутатів… не даремно кажуть “чим би дитина не тішилась, …” Прикро все це .

  2. Леонід Куций коментує:

    Навіщо ці грамоти ВР, якщо не вистачає коштів на виплату заробітної плати в ЦРЛ, краще Мацола чимсь більш суттєвішим проявляв свою роботу у місті, з енергоінвестом так і нічого не вирішив у Верховній Раді повішали борг на місто


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці