Хмельничанину, який бив і знущався над дружи­ною, заборонили на три місяці наближатися до місця їхнього спільного проживання

Чоловіку рішенням суду заборонили три місяці перебувати в місці спільного проживання з дружиною через систематичне насильство в сім’ї. Про це повідомила прес-службу суду.

Суддею Хмельницького міськрайонного суду розглянуто заяву хмельничанки про видачу обмежувального припису стосовно її чоловіка, в якій вона просила встановити заходи тимчасового обмеження його прав з покладенням терміном на 6 (шість) місяців — заборони перебування в місці спільного проживання (перебування).

Звертаючись до суду, жінка вказала, що разом з чоловіком та двома малолітніми дітьми проживають за однією адресою в квартирі в Хмельницькому. Чоловік у ставленні до дружини постійно вчиняє домашнє насильство — погрожує фізичною розправою, висловлюється нецензурною лайкою, принижує та ображає, внаслідок чого заявник перебуває під постійним психологічним тиском свого чоловіка. А в першій декаді червня цього року чоловік взагалі вигнав дружину босоніж на вулицю та не впускав до квартири, в результаті чого жінка викликала працівників поліції. На наступний день чоловік завдав вже кілька тілесних ушкоджень жінці та закрив на балконі.

В підтвердження жінка надала суду докази звернень до поліції із відповідними заявами починаючи з 2011 року, а також прийняті рішення правоохоронними органами.

Суд, дослідивши матеріали справи, знайшов вимоги заявника підставними та заборонив чоловіку протягом трьох місяців перебувати за місцем спільного проживання подружжя.

Нагадаємо, жертви домашнього насильства мають право на безоплатну правову допомогу. До того ж, у міс­ті Ше­пе­тів­ці ство­ре­но мо­біль­ну бри­га­ду со­ці­аль­но-пси­хо­ло­гіч­ної до­по­мо­ги осо­бам, які пос­траж­да­ли від до­машнього на­силь­ства.

Для довідки

Відповідно до ст. 350–2 ЦПК України, заява про видачу обмежувального припису може бути подана особою, яка постраждала від домашнього насильства або її представником у випадках визначених Законом України «Про запобігання та протидію домашньому насильству».

Рішення про видачу обмежувального припису або про відмову у видачі обмежувального припису приймається на підставі оцінки ризиків (оцінювання вірогідності продовження чи повторного вчинення домашнього насильства, настання тяжких або особливо тяжких наслідків його вчинення, а також смерті постраждалої особи).

Обмежувальний припис видається на строк від одного до шести місяців.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці