У Шепетівці 16 червня відзначатимуть День батька

З нагоди Дня батька, яке на офіційному рівні відзначають у червні, в Шепетівці відбудуться заходи, які популяризуватимуть це свято. Про це йдеться на сайті Шепетівської міської ради.

16 червня о 13:00

  • Конкурсно–розважальна програма в парку культури і відпочинку «Тато може все, що завгодно…» (беруть участь всі бажаючі).
  • Виставки літератури по тематиці в бібліотеках міста. Тематичне опитування відвідувачів бібліотек.
  • Засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної політики і попередження торгівлі людьми.

16 червня о 18:00

  • Свято для дітей і батьків у мікрорайоні Старокостянтинівське шосе (проводять волонтери за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту).
  • Інформаційно — просвітницька акція «Важливо знати всім батькам» (відп. Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді).
  • Фотопривітання «Привітай свого тата з Днем батька» та поділись світлиною з татусем (відп. Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді).

Для довідки

16 червня цього року в Україні вперше буде відзначатися День Батька. Це свято запроваджене Указом Президента від 18 травня 2019 року № 274 /2019, в якому зазначено, що відзначення буде відбуватися щорічно в третю неділю червня і має за мету створення сприятливих умов для зміцнення інституту сім’ї як основи суспільства і визнання на державному рівні ролі батька у вихованні дітей. Також зазначений документ є черговим кроком держави в напрямку забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків та сприяння руйнуванню стереотипів нашого суспільства щодо розподілу сімейних обов’язків між подружжям. Чоловік і дружина — перш за все любляча пара, яка будує стосунки в сім’ї на паритетних засадах, розподіляючи обов’язки не за традиційними, сталими поглядами, а виходячи з доцільності, а також, щоб кожен з членів сім’ї мав можливість і для особистісної самореалізації.

Поділитися посиланням1 коментар до статті «У Шепетівці 16 червня відзначатимуть День батька»

  1. Трійцю також


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці