До Шепетівки прибула делегація з Польщі

Вчора, 8 червня, до Шепетівки прибула делегація з міста Ловіч (Республіка Польща) на чолі з бургомістром та у складі міських посадовців і учасників фольклорного гурту «Кодеркі». Вже сьогодні, 9 червня, діти візьмуть участь у концертній програмі в рамках святкування Дня міста та 400-річчя надання Шепетівці Магдебурзького права. Про це повідомляє інформаційний відділ Шепетівської міської ради.

Спершу молодь відвідала Шепетівську міську раду. Міський голова Михайло Полодюк привітав юних артистів у нашому місті. Далі учасники зустрічі спілкувалися у сесійній залі Шепетівської міської ради.

Діти переглядали ролик про Шепетівку і пробували голосувати за допомогою електронної системи голосування «ВІЧЕ». Посадовці Шепетівської міської ради відповідали на питання гостей, а ті ділилися першими враженнями.

Далі делегація з Ловіча рушила до обласного літературно-меморіального музею М. О. Островського, де дітям розповіли про буремні події початку ХХ століття в Україні і Шепетівці та подальший період радянської окупації.

У краєзнавчому відділі літературно-меморіального музею М. О. Островського учасники гурту взяли участь у демонстрації народних обрядів та оглянули старовинні предмети народного побуту.

Також дітям розповіли про російську агресію на сході України та воєнні дії, які тривають з 2014 року. Гості оглянули експонати привезені із зони проведення Операції об’єднаних сил, фото наших земляків, які захищають наше мирне життя та фото героїв, які загинули в боях на сході України.

По обіді гостей чекала екскурсійна подорож до Острога.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці