Шепетівчан кличуть стати наставниками для дітей, позбавлених батьківсь­кого піклування, та сиріт

Фахівці Шепетівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді шукають серед містян наставників. На практиці це виглядає так: за людиною, яка бажає стати наставником, закріплюється одна дитина-сирота, до якої, щонайменше чотири рази в місяць, слід приїздити в інтернат, проводити з нею час, гратися, спілкуватися, вчити елементарним навичкам життя.

Це може бути спільне приготування їжі, бесіда про економію коштів, про майбутню професію, допомога в особистих проблемах чи вирішенні конфліктних ситуацій.

Наставництво — добровільна безоплатна діяльність з надання дитині, яка проживає у закладі для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, іншому закладі для дітей, індивідуальної підтримки та допомоги, насамперед у підготовці до самостійного життя.

«Якщо вам виповнилося 18 років і більше, у вас є бажання допомагати іншим, ви — відкрита, щира людина, володієте терпінням та бажанням слухати, у вас є досвід в будь-якій сфері людської діяльності, ви вмієте планувати час і ставити життєві цілі, якщо вас легко чомусь навчити і ви самі здатні навчати іншу людину, а також любите дітей — ви безумовно можете бути наставником», — йдеться у повідомленні Шепетівського центру соціальних служб.

Основними завданнями наставництва є: надання дитині доступної інформації про її права та обов’язки, формування навичок здорового способу життя, визначення та розвиток її здібностей, формування практичних навичок щодо вирішення побутових питань, формування в дитини навичок здорового способу життя, розпорядження власним майном і коштами, отримання освітніх, соціальних, медичних, адміністративних та інших послуг тощо. Наставництво здійснюється в індивідуальній формі однією повнолітньою дієздатною особою над однією дитиною.

Громадяни, що зацікавилися наставництвом, можуть звертатися до Шепетівського міського центу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою:

  • місто Шепетівка, вул. Островського, 4,

або за телефонами:

  • (03840) 4-16-23,
  • (098) 047-91-33.
Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці