Як розважатимуться шепетівські школярі під час канікул?

Як розважатимуться шепетівські школярі під час канікул?

Весела пора літо — канікули. Після шкільного навантаження із полегшенням зідхнуть і діти, і батьки. Але дорослим доведеться вирішувати інший головний біль — чим займатимуться діти на канікулах.

— У мене питання так гостро не постає, — розповідає 29-річна Олена, — свого школярика відвезу до бабусі в село. Там їм роздолля: і водоймище, і ліс. Головне, що у мами нема Інтернету, тому діти відпочиватимуть активно.

Перші два тижні червня при школах діятимуть табори відпочинку.

— Бабуся пообіцяла на кілька тижнів поїхати з дітьми на дачу, — додає тато двох доньок школярок Володимир. — На вихідні організовуватимемо вилазки на природу. Переважно гратимуться з однолітками у дворі, наздоганятимуть спілкування, бо під час навчання не мали часу на розваги. Діти мають і ролики, і велосипеди.

Дехто планує придбати для дитини путівку в табір.

— Син великого бажання їхати не виявляє, але думаю, що зміна обстановки піде на користь, — пояснює Олеся, мама 9-річного школярика. — В таборі розпорядок дня, є рухливі ігри, що дуже корисно для здоров’я. До того ж, нові знайомства, спілкування допоможуть покращити навички комунікації. Сама відвідувала кілька разів табір. Досі пам’ятаю екскурсії історичними місцями Хмельниччини. Мені дуже подобалося.

На жаль, ставки на території Шепетівки непридатні для купання. Перебувати в таких водоймищах небезпечно для здоров’я, тому краще під час літніх канікул відвідувати міський басейн.

Нагадаємо, що в Шепетівці з 2017 року відкрито басейн. До речі, виготовляють басейни під ключ на dmv.com.ua.

Для найменших відвідувачів до 7 років є маленька ванна. Також працює тренер. Отож, за літні місяці дитина зможе навчитися плавати.

— До мене зі Львова на літо приїжджає внучка, — розповіла 57-річна Тетяна. — Ми з нею залюбки відвідуємо наш басейн. Дівчинка із задоволенням чекає канікул, бо батькам нема коли займатися дитиною, а мені не лише задоволення побавитися з онучкою, але й нагода поплавати.

Нагадаємо, Уп­равлін­ня ос­ві­ти Ше­пе­тівсь­кої місь­кої ра­ди ого­ло­си­ло тен­дер на прид­бання пу­ті­вок на оз­до­ров­лення та від­по­чи­нок ді­тей. Та­ку ін­форма­цію роз­мі­ще­но на сай­ті «Про­зо­ро». На пу­тів­ки за­мов­ник ого­ло­сив стар­то­ву ці­ну 285 500 гри­вень. Для учас­ті у кон­курсі по­да­ли за­яв­ки ли­ше 2 учас­ни­ки. Се­ред них ТОВ «Дніс­тровсь­ка чай­ка» та При­ват­ний зак­лад ОД­СОК «Кра­їна мрій».

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоШепетівський військовий ліцей через COVID-19 пішов на канікули
Стілець для годування: як обрати найкращий?
Чим безконтрольне перебування в Інтернеті загрожує дітям?
Пасажири можуть надавати пропозиції  Укрзалізниці щодо призначення літніх поїздів
Із 25 січня школярі Шепетівки повертаються за парти
Шепетівчанин, щоб «вибити» борг у знайомого, забрав у його синів телефон

Читайте у цій рубриці«Укрпошта» випустить конверт із зображенням Лесі Українки у стилі поп-арт
Коли в Україні з’являться електрички німецького рівня?
За призначенням пільг і допомог та перахунком пенсій можна буде звернутися до ЦНАПу
Як штрафуватимуть продавців та покупців первоцвітів
Під час посту кожен охочий може віртуально пройти Хресну дорогу в Єрусалимі