Підприємці Шепетівщини, вчасно повідомляйте про зміни облікових даних

Основними завданнями фіскальної служби сьогодні є створення комфортних умов для бізнесу, зокрема, забезпечення якісного обслуговування, електронізація сервісів для платників, які дозволять обслуговувати платників дистанційно, а також зменшать витрати часу на адміністрування податкових платежів та зборів.

Однією з умов виконання цього завдання є організація мобільного зв’язку, зокрема:

  • для оперативного повідомлення платників про нараховані суми податкових платежів;
  • про зміни ставок податків (земельний податок, єдиний податок, податок на нерухоме майно, відмінний від земельної ділянки, тощо);
  • про зміну бюджетних рахунків;
  • про наявність заборгованості тощо.

Але ця процедура ускладнюється тим, що не усі платники податків вчасно виконують вимоги Податкового кодексу України та повідомляють контролюючі органи у встановленому порядку про зміну своїх облікових даних, зареєстрованого місця проживання, контактних номерів телефонів.

Тому працівники Шепетівського управління ГУ ДФС у Хмельницькій області просять суб’єктів господарювання вчасно вносити відповідні зміни до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань. Повідомлення про зміни також можна надавати безпосередньо до центру обслуговування платників Шепетівського управління (кабінет 208).

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриціБезоплатна правова допомога