У Шепетівській дитячій амбулаторії з’явився багатоканальний контакт-центр

Відтепер мешканці Шепетівщини за зручними телефонами зможуть отримати дистанційну консультацію та відповіді на питання щодо прийому лікарів та навіть поради. Таке ноу-хау запровадили в дитячій амбулаторії № 6 Шепетівського Центру первинної медико-санітарної допомоги.

— Наші амбулаторії розвиваються, впевнено крокуючи в ногу з часом, — запевнив Андрій Нечипорук. — А тому використання сучасних технологій у нашій роботі — це вже необхідність. Отож, для зручності пацієнтів днями ми відкрили контакт-центр.

Відтепер батьки чи представники маленьких пацієнтів зможуть отримати будь-яку інформацію щодо графіку роботи медиків, а також з’єднатись зі своїм лікарем та навіть отримати консультації.

Здійснити дзвінок можна як зі стаціонарного телефону за номером (03840) 4-80-49 (дзвінки з міських номерів безкоштовні), так і набравши з мобільного (094) 982-10-49 (дзвінки згідно тарифу мобільного оператора). Також можна зателефонувати на гарячу лінію: 0-800-758-049 (дзвінки безкоштовні).

В автоматичному режимі можна також зв’язатися із лікарем, натиснувши комбінацію цифр, що вказана в таблиці:

АЗПСМ № 6
Лікарі Код
1 Маєвська С. В., Нижня О. Л. 204
2 Денисюк Р. Я., Березовська О. Є. 203
3 Корнатовська Ю. В., Фролова Р. Г. 202
4 Гнатюк Л. Б. 201

У випадку, якщо жоден із запропонованих варіантів не підходить, дзвінок автоматично адресується у реєстратуру. Також в автоматичному режимі можна дізнатися відповіді, які найчастіше цікавлять пацієнтів: графік роботи, прийому та інші організаційні питання.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці