У Шепетівці містяни визволили безпритульного песика із залізної пастки

2 травня навпроти НВК № 3 (7-а школа), що в Шепетівці, під магазином-вагончиком застряг пес. Аби визволити чотирилапого друга, небайдужі шепетівчани розгорнули справжню спецоперацію.

Для того були готові використовувати будь-які засоби — навіть підйомний кран. Втім, ніхто з власників такого транспорту не погодився надати допомогу.

За прикрим інцидентом спостерігали чимало мешканців. Однак, особливо долею собаки ніхто не переймався.

«… декілька десятків людей просто спостерігали! В цьому наша біда… Байдужість вбиває!», — написала у Фейсбуці місцева зоозахисниця Олександра Фрідріх.

Рятувати ситуацію та водночас тваринку погодився шепетівчанин Андрій Романюк разом зі своїм другом Артемом.

«Герой дня! Андрій Романюк з другом Артемом фактично руками зробили підкоп та врятували песика. Дякую, ви круті!» — йдеться у дописі.

На щастя, історія із порятунком собачки завершилася неочікувано добре:

— Врятованого песика забрала дівчинка, яка живе неподалік. Але наразі маємо ще одну місію — прилаштувати ще одного чотирилапого красеня, — сказала Олександра Фрідріх.

Якщо ви маєте можливість та бажання мати вірного хвостатого дружка, звертайтеся безпосередньо до Олександри Фрідріх.

Поділитися посиланням2 коментарі до статті «У Шепетівці містяни визволили безпритульного песика із залізної пастки»

  1. Svetlana Simagina коментує:

    На таких как єтот парень мир держится! Респект тебе за спасенного собаню! Господь асе видел! Будь счастлив! Но бадужих людей намного больше,поєтому так и живем!

  2. василько коментує:

    Доброго дня! Був свідком данної ситуації, і трішечки не так все красиво було! По – перше стосовно так би мовити врятованого песика ” ніхто там не застряг, просто бідну сучечку загнав під контейнер кабель якому хтілося втіхи:), її особисто витягнув раз, але вона сама туди знову неоднорасово лізла. По друге: жіночка котра була з О.Фрідріх криком кричала що там ще 2 чорних собачки,бо вона їх кожен день бачила однак їх там не було. їй пояснюю що 2 чорних собаки дньом ходять з власником здається дядя Саша (він здається чи продає там молоко чи працює в контейнері його жінка). По третє дуже неприємно було коли приїхали рятувальники пані Фрідріх та її подруга накинулися з криками на них, щоб різали контейнер і т.д. Ви самі розумієте що без власника щось робити не можна. По четверте наш головний герой не такий і пушистий, я розумію що всі ми люди і всі інколи відпочиваємо. Але кричати на молодь що там зібралась та ображати невічливо. Крім цього пані Фрідріх могла уточнити чому після цього спасіння, чомусь Андрій та Артем штовхались з молодю ( незнаю може й бились – не бачив). Я не захищаю цю молодь ( вони гадять там постійно) але ж не можна так якщо їм байдуже то вони к… та під… Мораль цієї казочки така ( як вказочкі “о царе Султане”) хочеш комусь допоможи сам, спочатку розберись а тоді роби, і не хвались на весь світ своїми добрими ділами, кому потрібно той їх помітить. І доречі собачку забрала дівчинка яка живе в будинку №100 вул. Українська, там в дворі для неї та її мами ще раніше зробили будку, і всі сусіди їх підгодовують, в тому числі і я;)


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці