У віддаленому мікрорайоні Шепетівки буде амбулаторія

Відповідний проект рішення винесли на розгляд чергової сесії Шепетівської міської ради 25 квітня. А саме йшлося про виділення коштів на придбання приміщення в мікрорайоні Косецькому для будівництва амбулаторії.

Попередньо робоча група розглянула кілька варіантів, як-то кажуть, зважили всі «за» та «проти».

— Місце обирали таким чином, аби було зручно мешканцям навколишніх вулиць туди дістатися. Сама будівля знаходиться неподалік зупинки магазину «Шанхай». Головне, що це є центром мікрорайону Косецького, — розповіла заступник міського голови Наталія Стасюк, автор проекту рішення.

Крім того, серед переваг цього приміщення — достатньо площі, щоб облаштувати палати денного стаціонару. Там пацієнти за потреби зможуть виміряти тиск, прийняти крапельницю та інші процедури.

— Саме приміщення має хороший фундамент, дах, міцні стіни. Звісно, будівля потребує ремонтних робіт та перепланування. Також плануємо на території амбулаторії облаштувати місце для аптеки. Це важливо, позаяк, в цьому мікрорайоні немає аптек, а жителям, особливо старшого віку, дуже складно переходити через колії, йдучи в місто, — додав міський голова Михайло Полодюк.

На щастя, депутати міської ради з розумінням поставилися до цього важливого питання і підтримали проект рішення щодо амбулаторії в мікрорайоні Косецькому.

Нагадаємо, що уторік в центрі Шепетівки вже відкрили міську амбулаторію сімейної медицини.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «У віддаленому мікрорайоні Шепетівки буде амбулаторія»

  1. Саме питання наближення медичної допомоги до населення- це звичайно правильно! Однак, вкладати бюджетні кошти в ще один медичний заклад первинної медичної допомоги при наявності мережі існуючого центру ПМСД без відповідного економічного та кадрового розрахунку – це точно не зовсім правильно. Можно було за рахунок співфінансування разом з існуючим центром ПМСД вирішити питання покращення якості надання медичної допомоги мешканцям мікрорайону Косецька! Тим більше згідно нашого плану розвитку до кінця року ми відкриємо в даному районі амбулаторію сімейної медицини. Для того є саме головне – висококваліфіковані фахівці- лікарі,середній медичний персонал, відповідне медичне та комп’ютерне обладнання. Також буде аптечний пункт від нашої ліцензійної аптеки з адекватними цінами на лікарські засоби! Для чого міській владі вкладати кошти при такому напруженому міському бюджеті в ще одну дублюючу амбулаторію – не зрозуміло…


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоБезоплатна правова допомога

Читайте у цій рубриці