Шепетівчанам масово телефонує чинний Президент України

Сьогодні, 19 квітня, жителі міста Шепетівки отримали VIP-дзвінки від Глави держави, а декому зателефонували навіть двічі. Тим кому «пощастило» отримати такий дзвінок кажуть, що чули запис голосу, схожого на голос Петра Порошенка. У звуковому повідомленні просять підтримати курс цього кандидата на виборах.

— Я вчора отримала два таких дзвінка, перший раз з прихованого номера, інший — з номера (056) 736-91-29, — розповіла шепетівчанка Оксана. — Зізнаюся, що не прослухала звукозапису до кінця.

За повідомленням Громадянської мережі ОПОРА, мешканці Хмельниччини вже другий день масово отримують дзвінки з різних номерів, стаціонарного, мобільного та прихованого.

У слухавці голос, схожий на голос чинного Президента України та кандидата на цю посаду Петра Порошенка каже:

«Доброго дня! Це Петро Порошенко — Президент України. 21 квітня — вирішальний день, що визначить долю країни. Прошу вас підтримати мій курс: демократію і гідність, а не реванш, стабільну гривню, а не інфляцію, шлях до Європейського Союзу і НАТО. Підтримайте сильну Україну, а не країну, яка впаде на коліна! Головне — зберегти країну. І до зустрічі 21 квітня».

За словами одного зі спостерігачів ОПОРИ, свій мобільний номер він зазначав у анкеті, яку заповнював 15 лютого цього року в наметі з написом «Ми йдемо своїм шляхом! Петро Порошенко». Крім того, спостерігач упізнав стаціонарний номер, з якого 18 квітня йому телефонував начебто Петро Порошенко, адже дзвінок із цього ж номера він отримував 18 лютого: тоді додзвонювачка представилася Світланою, оператором Громадської організації «Солідарність» і уточнила, чи справді спостерігач заповнював анкету прихильника Петра Порошенка.

Інший спостерігач, якому зателефонували із мобільного номера, зазначив, що дзвінок він отримав на номер, яким майже не користується і який не вказував у анкетах.

Відповідно до ч. 5 та 6 ст. 6 Закону України «Про захист персональних даних» обробка персональних даних здійснюється для конкретних і законних цілей, визначених за згодою суб’єкта персональних даних, або у випадках, передбачених законами України, у порядку, встановленому законодавством. Не допускається обробка даних про фізичну особу, які є конфіденційною інформацією, без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці