Шепетівський суд перед президентськими виборами працюватиме цілодобово

Шепетівський міськрайонний суд Хмельницької області працюватиме в особливому режимі під час другого туру виборів Президента України. Про це повідомила прес-служба суду.

У зв’язку з проведенням 21 квітня 2019 року чергових виборів Президента України, прийом позовних заяв та скарг з приводу виборчого процесу, що надійдуть до Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області до 19 квітня 2019 року буде проводитися канцелярією суду щоденно в робочі дні з 8:00 до 17:15.

Позовні заяви та скарги, що надходитимуть до суду з 20 квітня по 22 квітня включно, будуть прийматись канцелярією цілодобово.

Тому, у період виборчого процесу у Шепетівському міськрайонному суді Хмельницької області встановлено особливий режим роботи для суддів і працівників апарату суду в позаробочий час, вихідні дні, а також напередодні та в день виборів.

Так, з метою належної організації роботи суду під час виборчого процесу головою суду видано наказ, яким затверджено план основних організаційних заходів для забезпечення розгляду адміністративних справ, пов’язаних із виборчим процесом.

Нагадаємо, де в Шепетівці знаходяться виборчі дільниці?

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці