Жителі Шепетівщини можуть взяти участь у кастингу «Я соромлюсь свого тіла»

Телеканал СТБ оголошує кастинг на 7-ий сезон «Я соромлюсь свого тіла». Вихідними лікарі проекту навідаються і в наш обласний центр — місто Хмельницький.

Відтак, 13–14 квітня на вулиці Гагаріна, 5, що в Хмельницькому, пройде кастинг 7-ого сезону проекту. Лікарі проводитимуть прийом у місті з 10-ої до 18-ої години.

Після того, як в Україні з’явилося цифрове телебачення, велика кількість людей отримала змогу дивитися різнаманітні телешоу на будь-якому з 32 телеканалів і при цьому у відмінній цифровій якості. Все, що для цього потрібне — це тюнер Т2 і відповідна телевізійна антена. А придбати необхідний комплект, якщо ви цього ще не зробили, можна на сайті торгово-виробничої компанії DioNIS за адресою: https://dionis-shop.com.ua

Допомагатимуть тим, хто впав у відчай зі своїми медичними проблемами, будуть уже добре відомі лікарі: хірург-травматолог Валерій Ославський, дерматовенеролог Катерина Безвершенко та акушер-гінеколог Людмила Шупенюк.

«Як змінити своє життя до кращого? Чи можна перестати соромитися своєї хвороби, яка псує ваше життя? І, врешті-решт, чи реально її позбутися? На всі ці питання дає відповіді новий проект каналу СТБ «Я соромлюсь свого тіла», — йдеться на сайті СТБ.

Однак, лікарі впевнені, що будь-яку хворобу легше й дешевше попередити, ніж потім усувати її наслідки. А сам проект у доступній формі показує людям інформацію про профілактику різного роду захворювань. Можливо, таким чином українці будуть більше піклуватися про себе та ставитися більш відповідально до власного здоров’я. Перший прийом пацієнтів проходить у мобільному кабінеті лікаря — спеціально обладнаному фургончику. Консультації тут надають абсолютно безкоштовно, а декого, за згодою, направляють до фахових спеціалістів.

Для участі у проекті відбирають тих людей, які мають дійсно складні випадки. Історія їх хвороби, обстеження, лікування, весь процес одужання та життя після недуги відбувається на очах мільйонів українців.

Десятки людей за час існування проекту вже встигли змінити своє життя на краще. Тому, шепетівчани, не проґавте свій шанс, скористайтеся нагодою отримати висококваліфіковану допомогу.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


3 коментарі до статті «Жителі Шепетівщини можуть взяти участь у кастингу «Я соромлюсь свого тіла»»

  1. Лорочка Нюнько коментує:

    Як можна зареєструватися?

  2. 👍👍👍

  3. Зоя коментує:

    Дитина дуже хвора і не має можливості її лікувати тому’що в неї дцп


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці