Міська рада виплатить борг за пільгові перевезення до завершення каденції

Наприкінці березня на рахунки Шепетівської міської ради наклали арешт. Адже ПрАТ «Шепетівське автотранспортне підприємство 16807» звернулося в Північно-західний апеляційний господарський суд із заявою про стягнення з міської ради відшкодування коштів за пільгове перевезення. Суд прийняв рішення на користь позивача.

На почерговій сесії Шепетівської міської ради, яка відбулася 5 квітня, депутати прийняли рішення «Про стягнення коштів із виконавчого комітету Шепетівської міської ради на користь ПрАТ «Шепетівське автотранспортне підприємство 16807» на загальну суму майже 3 мільйони гривень».

Депутати затвердили терміни виконання судового рішення. Перший платіж у сумі 1,5 мільйона гривень міська влада має сплатити до 5 травня.

— Останній платіж отримає перевізник у листопаді 2020 року, — зазначив Василь Дрищ, начальник фінансового управління. — Таким чином розрахуємося з боргом до закінчення каденції цієї міської ради.

Нагадаємо, що на позачерговій сесії депутати внесли зміни до порядку розрахунку компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


4 коментарі до статті «Міська рада виплатить борг за пільгові перевезення до завершення каденції»

  1. Ігор Юрков коментує:

    ЖЕСТЬ!!! І це хіба влада??? Позорніки!!!

  2. Руслан Криворчук коментує:

    Самий гуманний суд і сама гуманна міська влада. За злочинної влади Антонюка такого не було .На черзі борги 120млн.грн. енергоінвесту. Винуваті попередники. Вищий пілотаж.

  3. Tetyana Yarmolyuk коментує:

    Вже час цю міську владу розганяти чи не так?

  4. Было бы хорошо взять пример. И подать в суд на мiську владу за холод в квартирах, за мусор на улицах, короче за то, что ничего для города и жителей не делают. Им некогда : они воруют.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці