Міська рада виплатить борг за пільгові перевезення до завершення каденції

Наприкінці березня на рахунки Шепетівської міської ради наклали арешт. Адже ПрАТ «Шепетівське автотранспортне підприємство 16807» звернулося в Північно-західний апеляційний господарський суд із заявою про стягнення з міської ради відшкодування коштів за пільгове перевезення. Суд прийняв рішення на користь позивача.

На почерговій сесії Шепетівської міської ради, яка відбулася 5 квітня, депутати прийняли рішення «Про стягнення коштів із виконавчого комітету Шепетівської міської ради на користь ПрАТ «Шепетівське автотранспортне підприємство 16807» на загальну суму майже 3 мільйони гривень».

Депутати затвердили терміни виконання судового рішення. Перший платіж у сумі 1,5 мільйона гривень міська влада має сплатити до 5 травня.

— Останній платіж отримає перевізник у листопаді 2020 року, — зазначив Василь Дрищ, начальник фінансового управління. — Таким чином розрахуємося з боргом до закінчення каденції цієї міської ради.

Нагадаємо, що на позачерговій сесії депутати внесли зміни до порядку розрахунку компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян.

Поділитися посиланням4 коментарі до статті «Міська рада виплатить борг за пільгові перевезення до завершення каденції»

  1. Ігор Юрков коментує:

    ЖЕСТЬ!!! І це хіба влада??? Позорніки!!!

  2. Руслан Криворчук коментує:

    Самий гуманний суд і сама гуманна міська влада. За злочинної влади Антонюка такого не було .На черзі борги 120млн.грн. енергоінвесту. Винуваті попередники. Вищий пілотаж.

  3. Tetyana Yarmolyuk коментує:

    Вже час цю міську владу розганяти чи не так?

  4. Было бы хорошо взять пример. И подать в суд на мiську владу за холод в квартирах, за мусор на улицах, короче за то, что ничего для города и жителей не делают. Им некогда : они воруют.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці