Шепетівські рятувальники вчили правилам пожежної безпеки на виборчих дільницях

Рятувальники Шепетівського районного сектору на чолі із заступником начальника Головного управління підполковником служби цивільного захисту Дмитром Стецюком ГУ ДСНС України у Хмельницькій області провели інструктаж та тренінг для членів ДПД дільничних виборчих комісій із особовим складом 21-ої ДПРЧ та 29-ого ДПРП щодо виконання вимог пожежної та техногенної безпеки на виборчих дільницях у місті Шепетівці та Шепетівського району.

Співробітники ДСНС детально аргументували важливість належного утримання евакуаційних виходів та протипожежного водопостачання. Йшлося також про необхідність забезпечення виборчих дільниць первинними засобами пожежогасіння, упорядкування документації, плани пожежогасіння, відомості про проведення інструктажів з особами, задіяними до виборчого процесу.

Зокрема, приміщення виборчих дільниць повинні бути забезпечені вогнегасниками з відповідного розрахунку та ємністю з водою, обладнані позначки евакуаційних виходів та порядку виклику служби порятунку 101, організовано чергування відповідальних осіб та добровільних пожежних команд.

Рятувальники проінформували посадових осіб про підвищення оперативної готовності пожежно-рятувальних підрозділів та організацію взаємодії органів виконавчої влади для забезпечення безпеки громадян під час голосування на виборчих дільницях.

Під час зустрічі рятувальникам та членам ДПД дільничних виборчих комісій ДСНС вручили розроблені пам’ятки з роз’ясненням вимог пожежної безпеки для розміщення на виборчих дільницях.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці