Державні інспектори виявили 36 порушень земельного законодавства на Хмельниччині

З початку 2019 року державними інспекторами у сфері державного контролю за використанням та охороною земель і дотриманням вимог законодавства України про охорону земель у Хмельницькій області проведено 75 перевірок дотримання вимог земельного законодавства. За результатами проведених перевірок виявлено 36 порушень. Про це йдеться на сайті Урядового порталу.

З метою вжиття заходів інспекторського впливу для усунення виявлених порушень державними інспекторами складено 15 протоколів про адміністративні правопорушення, порушникам вручено 18 приписів про усунення порушень, винесено 14 постанов про накладення адміністративного стягнення та нараховано шкоду, заподіяну внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, на загальну суму 185 388 гривень.

На сьогодні порушниками вже сплачено 176 001 грн шкоди, заподіяної державі внаслідок вчинення порушень земельного законодавства.

Впродовж січня–березня 2019 року спеціалістами Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області розглянуто 71 звернення громадян та юридичних осіб та 41 звернення органів прокуратури та інших правоохоронних органів.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоБезоплатна правова допомога

Читайте у цій рубриці