Пільгові категорії шепетівчан можуть безкоштовно оздоровлюватися

Завдяки Роману Мацолі у Шепетівському терцентрі з’явилися соляна кімната, спорткомплекс та гідромасажний кабінет.

Днями у Шепетівському територіальному центрі відбулося офіційне відкриття кімнат із новими послугами для оздоровлення та профілактики людей з особливими потребами, пенсіонерів, учасників бойових дій, учасників ліквідації ЧАЕС, воїнів-інтернаціоналістів та інших шепетівчан пільгових категорій.

До їхніх послуг тепер доступна соляна кімната, яка допомагає у лікуванні асматичних та бронхіальних хвороб. Також з’явився спортивний комплекс з новими сучасними тренажерами і кімната з ванною для гідромасажів.

— Для створення нових послуг витратили близько 250 тисяч грн. Завдяки допомозі народного депутата України Романа Мацоли вдалося отримати субвенцію щодо соціально-економічного розвитку з державного бюджету. Частину коштів також було виділено з міського бюджету Шепетівки, — розповідає Юлія Мазурець, практичний психолог Шепетівського територіального центру.

Ідею зі створення соляної кімнати запропонували учасники бойових дій зони АТО. Подібну вони бачили у санаторіях інших міст країни, а тепер мають можливість користуватися і у власному населеному пункті.

— Ми маємо допомагати тим, хто цього потребує. Тобто тим, хто фізично не має змоги допомогти собі у лікуванні та профілактичних процедурах. Люди з обмеженими можливостями, літні мешканці, учасники бойових дій… Вони заслуговують на гідні умови з оздоровлення та отримання соціальних послуг. Ми ж, якщо маємо можливість, то повинні допомагати створювати ці гідні умови, — наголошує народний депутат України Роман Мацола.

Всі послуги терцентру для мешканців пільгових категорій надаються безкоштовно.

Бажаючі можуть відвідувати заклад за адресою:

 • Старокостянтинівське шосе, 8.

 

Читайте також:

Поділитися посиланням5 коментарів до статті «Пільгові категорії шепетівчан можуть безкоштовно оздоровлюватися»

 1. Nadezhda Gudebskaya коментує:

  Він молодець.

 2. Виктор Морозов коментує:

  Хто ж все-таки оплачує вартість оздоровлення пільгових категорій шепетівчан?

 3. Наталія Тарасюк коментує:

  Ціна за вхід для молоді?

 4. Andriy Palamarchuk коментує:

  Краще б завод запрацював

 5. Де саме це знаходиться? Адреса?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці