Пільгові категорії шепетівчан можуть безкоштовно оздоровлюватися

Завдяки Роману Мацолі у Шепетівському терцентрі з’явилися соляна кімната, спорткомплекс та гідромасажний кабінет.

Днями у Шепетівському територіальному центрі відбулося офіційне відкриття кімнат із новими послугами для оздоровлення та профілактики людей з особливими потребами, пенсіонерів, учасників бойових дій, учасників ліквідації ЧАЕС, воїнів-інтернаціоналістів та інших шепетівчан пільгових категорій.

До їхніх послуг тепер доступна соляна кімната, яка допомагає у лікуванні асматичних та бронхіальних хвороб. Також з’явився спортивний комплекс з новими сучасними тренажерами і кімната з ванною для гідромасажів.

— Для створення нових послуг витратили близько 250 тисяч грн. Завдяки допомозі народного депутата України Романа Мацоли вдалося отримати субвенцію щодо соціально-економічного розвитку з державного бюджету. Частину коштів також було виділено з міського бюджету Шепетівки, — розповідає Юлія Мазурець, практичний психолог Шепетівського територіального центру.

Ідею зі створення соляної кімнати запропонували учасники бойових дій зони АТО. Подібну вони бачили у санаторіях інших міст країни, а тепер мають можливість користуватися і у власному населеному пункті. Облаштуванням кімнат разом із будівельниками займалися працівники управління праці та соціального захисту населення міської ради та відділення денного перебування Шепетівського територіального центру. Для створення додаткового комфорту та затишку купили електрокамін. Саму кімнату з кам’яної солі зробили майстри з Волині.

— Ми маємо допомагати тим, хто цього потребує. Тобто тим, хто фізично не має змоги допомогти собі у лікуванні та профілактичних процедурах. Люди з обмеженими можливостями, літні мешканці, учасники бойових дій… Вони заслуговують на гідні умови з оздоровлення та отримання соціальних послуг. Ми ж, якщо маємо можливість, то повинні допомагати створювати ці гідні умови, — наголошує народний депутат України Роман Мацола.

Всі послуги терцентру для мешканців пільгових категорій надаються безкоштовно.

Бажаючі можуть відвідувати заклад за адресою:

 • Старокостянтинівське шосе, 8.

 

Читайте також:

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


5 коментарів до статті «Пільгові категорії шепетівчан можуть безкоштовно оздоровлюватися»

 1. Nadezhda Gudebskaya коментує:

  Він молодець.

 2. Виктор Морозов коментує:

  Хто ж все-таки оплачує вартість оздоровлення пільгових категорій шепетівчан?

 3. Наталія Тарасюк коментує:

  Ціна за вхід для молоді?

 4. Andriy Palamarchuk коментує:

  Краще б завод запрацював

 5. Де саме це знаходиться? Адреса?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці