300 мільйонів гривень надійшло у бюджет від розмитнення євроблях

З 25 листопада 2018 по 22 лютого 2019 року Хмельницькою митницею оформлено 6 905 легкових автомобілів, ввезених фізичними особами, з яких 4 921 — автомобілі з євро номерами. За результатами оформлення цих транспортних засобів до бюджету перераховано понад 426 мільйонів гривень, з яких 302 мільйони гривень сплатили власники євро номерів. Повідомила ДФС у Хмельницькій області.

«Законами України від 08 листопада 2018 року № 2612-VIII «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України» та від 8 листопада 2018 № 2611-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів» впродовж 180 днів з дня набрання ними чинності надано можливість легалізувати використання в Україні легкових транспортних засобів на іноземній реєстрації, ввезених в Україну в митних режимах транзиту та тимчасового ввезення з 1 січня 2015 року до 25 листопада 2018 року», — йдеться у повідомленні Хмельницької митниці ДФС.

Визначений Законами період, упродовж якого митне оформлення транспортних засобів було можливим із застосуванням пільгової ставки акцизного податку завершився 22 лютого 2018 року.

Спостерігалась також певна динаміка декларування транспортних засобів фізичними особами, якщо в грудні минулого року, в середньому, впродовж одного робочого дня оформлялось 37 автомобілів, в січні вже було — 130 авто в день, а в лютому — 233 автомобілі.

Найбільше легкових автомобілів було оформлено 20 лютого 2019 року — 372, та 21 лютого 2019 року — 266, з яких відповідно на єврономерах 240 та 201 автомобіль.

Нагадаємо, що до 23 травня ще діятимуть лібералізовані норми щодо адміністративної відповідальності для власників автівок. Після цієї дати і при перевищенні строку транзиту або тимчасового ввезення транспортного засобу з іноземною реєстрацією більше ніж на 30 діб, громадянам загрожує штраф у розмірі 170 тисяч гривень або конфіскація транспортного засобу за рішенням суду. Тому радимо, у випадку виникнення проблем, вчасно звернутися на disua.com.ua за фаховою юридичною допомогою.

Нагадаємо, що Уряд нап­ра­вить до­дат­ко­вий фі­нан­со­вий ре­сурс, який з’явив­ся від роз­митнен­ня «єв­роблях», на доп­ла­ти пен­сі­оне­рам з най­ниж­чи­ми пен­сі­ями. В цьому ро­ці 1,9 млн пен­сі­оне­рів от­ри­ма­ють 2 410 грн.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Реклама
1 коментар до статті «300 мільйонів гривень надійшло у бюджет від розмитнення євроблях»

  1. Svetlana Simagina коментує:

    А если еще афшори потрусить,а?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоПільгове розмитнення авто: допомога волонтерам чи спекулянтам?
Уряд визначив 3 пункти пропуску, через які можна ввозити автівки з-за кордону
Укрпошта виплатила 80% пенсій за квітень
Як оформлювати авто з іноземною реєстрацією під час воєнного стану
Перерахунок пенсій особам, які досягли 75-річного віку та старшим: питання та відповіді
Із 21 березня підвищили пенсійні гарантії для добровольчих формувань тергромад

Читайте у цій рубриціНафтогаз встановив річний тариф на газ для населення
Зарплати в травні — у більшості професійних сфер триває їх зниження
Європою шириться мавпяча віспа: що варто знати
Виплату грошової допомоги переселенці можуть отримати прямо на вокзалі
Українці обрали тему для нової поштової марки
НБУ скасував обмеження курсу для продажу готівкової валюти
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter