Добігає завершення термін декларування

3 травня 2017 року – останній день подання  громадянами декларацій про майновий стан та доходи за 2016 рік.

Відповідно до Податкового кодексу України подати декларацію мають громадяни у разі отримання протягом 2016 року доходів, з яких не сплачено податок. Це іноземні доходи,  доходи у вигляді спадщини, подарунків тощо.

Обов’язкове подання податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – Декларація) громадянами виникає, зокрема, у разі отримання у 2016 році доходів від оренди майна. В першу чергу зазначена вимога податкового законодавства стосується громадян, що здають в найм власні квартири, будинки, земельні паї. Орендодавець повинен самостійно нараховувати та сплачувати в бюджет податок, якщо орендарем є фізична особа, яка не є суб’єктом господарювання.

Громадяни, які самостійно обробляють земельні ділянки, надані їм у розмірах, встановлених Земельним кодексом України для ведення особистого селянського господарства, та земельні частки (паї), виділені в натурі (на місцевості), сукупний розмір яких перевищує 2 гектари, повинні декларувати дохід від продажу власної сільськогосподарської продукції.

В декларації громадяни мають визначити податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб (за ставкою 18%) та військового збору (за ставкою 1,5%).

Для якісного обслуговування платників податків до 3 травня 2017 року  приймання декларацій від громадян  в Шепетівському відділенні Славутської ОДПІ в робочі дні проводиться  з 9 до 20 години без обідньої перерви.

Шановні громадяни! Не зволікайте з виконанням свого обов’язку, вчасно задекларуйте доходи за 2016 рік.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці