У Шепетівську лікарню входитимуть по-новому

Про це говорили під час офіційного відкриття оновленого хірургічного відділення Шепетівської ЦРЛ, на якому були присутні голова Хмельницької облдержадміністрації Вадим Лозовий та директор Департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА Яков Цуглевич. Адже головний медпосадовець області звернув увагу на вхід у приймальне відділення Шепетівської ЦРЛ.

— Для швидкої допомоги повинен бути окремий вхід, — зазначив він.

Отож, вже невдовзі лікарню чекають зміни. Хворі, які прибуватимуть самостійно, повинні входити через інші двері. До того ж, черга пацієнтів має бути поділена на три лінії: червону, зелену та синю.

Також для інфекційних хворих та екстрених надзвичайних випадків мають бути окремі двері. Тому під час зустрічі обговорили варіанти, яким чином можна було б розділити ці входи.

Обов’язково у відділенні невідкладної медичної допомоги вже відразу при прийомі хворих для діагностики потрібно встановити рентген, УЗД, колоноскопію, фіброгастроскопію, ЕКГ. Також заплановано палату на 6 ліжок, малу операційну та маніпуляційну.

— А ще тут повинні працювати хірург, травматолог, гінеколог, педіатр, 2 лікарі невідкладного стану, анестезіолог. Допомога повинна надаватися 24 години на добу. Будь-хто має право отримати невідкладну допомогу. За це держава буде виплачувати 100 відсотків коштів. Решту грошей відділення отримуватимуть у залежності від об’єму наданих послуг та кількості днів, — резюмував директор Департаменту охорони здоров’я.

Вже найближчим часом розпочнуться ремонті роботи у приймальному відділенні. Наразі там замінили вікна.

— Вартість проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт та реконструкцію становить 50 тисяч гривень, — зазначила головний лікар Шепетівської ЦРЛ Валентина Савчук.

Ці кошти виділять із шепетівського районного бюджету вже на найближчій сесії.

— Попередня вартість ремонтних робіт згідно з проектно-кошторисною документацією становить 1,5 мільйона гривень, — продовжила далі Валентина Миколаївна.

Наразі, зі слів головного лікаря, реконструкція та ремонт відділення — це завдання № 1 на 2019-й рік. Адже під час вступу в реформу 2020-го це — один із основних підрозділів лікарні, де надаватимуть невідкладну медичну допомогу.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


7 коментарів до статті «У Шепетівську лікарню входитимуть по-новому»

 1. Svetlana Simagina коментує:

  ???що робить кіт,як що йому немає що робити?

 2. Жека Широкий коментує:

  дибіли, ви краще дорогами займіться а не дверима.

 3. Елена Денесюк коментує:

  Це дуже правильне рішення!

 4. Tetyana Naumets коментує:

  Дуже добре!!!! Думаю що вже перечиали брати лікарі взятки, за мого тата змушена була віддати пів хати

 5. Для інфекційних хворих не тільки двері мають бути окремі, а й відділення інфекційне з нормальними умовами, а не хлів з тараканами, який миють раз в три дня.

 6. Виктор Мищенко коментує:

  бардак як був так і лишиться!

 7. Люда коментує:

  А ще у таких відділеннях як: гінекологія, патологія, інфекційне має бути елементарно гаряча вода і душ!!!!!!!! Чи вагітним та іншим хворим які довгий час знаходяться в лікарні митися не потрібно????!!!! І ліжка мають бути НОРМАЛЬНІ, а не такі коли мама з дитинкою чи вагітна жінка лягає то до підлоги дістає(((( після декількох ночей в такому «ліжку» потрібно спину лікувати. Ну і звичайно матраси на цих «ліжках» відповідають їм, страшно заглядати під простинь(((( і під матрас також, бо їх якщо раз в рік витирають, то дуже добре.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці