Під час сесії у Шепетівці виділили кошти на модульні котельні для двох шкіл

У четвер, 14 лютого, відбулося засідання сесії Шепетівської міської ради. Цього разу депутати розглянули 51 питання. Передував пленарному засіданню візит 150 швачок, які прийшли через підвищення ставки податку на оренду землі для ТОВ «Т-Стиль». Через мітинг сесія розпочалася на годину пізніше.

Після затвердження порядку денного депутати розглянули проект рішення щодо обсягу коштів на реалізацію проектів Громадського бюджету в 2020 році. Сума — 1 мільйон гривень. Крім того, проголосувала «за» зміни до Програми «Громадський бюджет міста Шепетівки на 2018–2020 роки».

Нагадаємо, що Громадський бюджет діє у Шепетівці вже не перший рік, за два останні роки близько десятка ідей шепетівчан отримали підтримку громадськості. Але, на жаль, до цього часу не всі ідеї-переможці 2017 року міській владі вдалося реалізувати.

Також рішеннями сесії були внесені доповнення до Програми благоустрою міста Шепетівка на 2018–2022 роки, Програми утримання та розвитку автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури міста Шепетівка на 2018–2022 роки, «Питна вода» на 2006–2020 роки».

Оскільки будівництво вуличної водопровідної мережі на вулиці Максима Залізняка завершено, її передали на баланс Шепетівського комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства. Загальна протяжність водогону складає 1052,4 метри.

Цікавим стало питання бюджету — внесення до нього змін. А сам процес обговорення та голосування щодо пропозицій, які виникли на депутатських комісіях, розділив депутатів, тому деякі поправки не отримали необхідної кількості голосів. Серед важливих доповнень — придбання 20 доз вакцин проти сказу, вартість їх — складає близько 11 тисяч гривень. Дану пропозицію депутати підтримали.

Про внесення змін до бюджету міста на 2019 рік доповів начальник фінансового управління Василь Дрищ. У проекті рішення йшлося про будівництво модульних котелень та виготовлення проектно-кошторисної документації у НВК № 3 та школі-інтернаті; капітальний ремонт приміщення спортивного залу в НВК № 3, придбання обладнання для оснащення ресурсних кімнат в ЗОШ № 6 та № 4.

В рамках реалізації програми протидії злочинності в місті Шепетівці для відділу поліції виділили кошти в сумі 150 тисяч гривень на встановлення комплексної системи відеонагляду.

Далі Василь Дрищ коротко прозвітував щодо виконання бюджету міста у 2018 році:

— Бюджет отримав позитивний експертний висновок департаменту фінансів обласної державної адміністрації.

Під час 53-ї сесії депутати міської ради проголосували за надання одноразової грошової допомоги на дороговартісне лікування для 38 шепетівчан. Загальна сума — 99 тисяч гривень.

Заслухавши депутата міської ради Віталія Примака, було затверджено рішення про розробку схеми санітарного очищення території міста Шепетівки.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «Під час сесії у Шепетівці виділили кошти на модульні котельні для двох шкіл»

  1. Андрій коментує:

    Так вони і вторік “приймали” гроші на дороги та котельні і що з того? Дороги так і не ремонтовано (ямковий ремонт не рахується – по Старокостянтинівському мосту видно), а котельні обіцяні в 1,2 школах, гімназії замість того щоб літом встановити дітей до середини листопада морозили – нарікали, що грошей немає (хоч у тому ж лютому 2018 вони так як в цьому році виділялись…). Питання до цих осіб також і в іншому – чому в Києві куб води 21грн., в Рівному – 20, у Хмельницькому – 19, а в Шепетівці – 32???? Допоки мовчимо – до тих пір і бісяться…


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці