Монетизовані субсидії рознесуть листоноші

Укрпошта в березні–травні 2019 року в межах реалізації пілотного проекту доставить монетизовані субсидії на оплату житлово-комунальних послуг близько 1,1 млн одержувачам. Про це повідомила прес-служба Шепетівської РДА.

Як це працюватиме?

Щомісяця одержувачі субсидій отримуватимуть кошти за попередній календарний місяць (у березні — за лютий, у квітні — за березень, у травні — за квітень). Для інформування про нарахування субсидії та механізм виплати Укрпошта доставить кожному отримувачу (близько 4 млн громадян) персональне повідомлення про розмір субсидії, за що призначена субсидія і як її отримати грошовими коштами.

Також компанія доставлятиме протягом дії пілоту субсидії тим пенсіонерам, які отримують пенсії через «Укрпошту» (близько 1,1 млн клієнтів) та максимально сприятиме своєчасному отриманню платежів за надані комунальні послуги. Наразі триває процес підписання необхідних угод з Пенсійним Фондом.

Усі пенсіонери, яких обслуговує Укрпошта, отримуватимуть субсидії готівкою через листонош у день одержання пенсії. Таким чином, їм не потрібно буде витрачати час на відвідування поштового відділення і вони зможуть вчасно сплатити комунальні послуги, використавши субсидію за призначенням.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці