Продавця живої риби інспектори Шепетівської АКІ намагаються «взяти за зябра»

На тротуарі поблизу центрального ринку в Шепетівці майже щодня відбувається несанкціонований продаж риби та інших продуктів.

— Тільки вторік на підприємця, який займається продажом риби складено кілька протоколів, але він і штрафи не сплатив і продовжує займатися своєю діяльністю, — зазначив начальник Шепетівської адміністративно-комунальної інспекції (АКІ) Анатолій Остапчук.

АКІ попереджає, що торгівля на тротуарах заборонена.

— Дозволи міськвиконком та паспорти прив’язки видає для вуличної торгівлі двічі на рік, коли проводяться різдвяні та великодні ярмарки, — додав Анатолій Остапчук. — В інші періоди свою підприємницьку діяльність мають здійснюювати на території ринку.

Інспектори Шепетівської АКІ продовжують складати протоколи на продавця живої риби, вже 21 січня виписали 1 попередження з вимогою припинити торгівлю без паспорта прив’язки на вулиці Героїв Небесної Сотні. А вже 24 січня склали на нього протокол за встановлення торгівельного об’єкту по вул. Героїв Небесної Сотні без дозволу міськвиконкому та паспорта прив’язки.

— Протоколи передаємо на адмінкомісію, яка накладає штрафи за порушення правил торгівлі, — пояснив начальник Шепетівської АКІ. — У повноваженнях комісії виписати штраф від 340 до 1360 гривень. У разі не сплати штрафних санкції, матеріали адмінкомісія передає у Державну виконавчу службу, щоб стягнути їх у примусовому порядку.

Інспекторам АКІ на законних підставах «взяти за зябра» продавця живою рибою поки не вдається.

Поділитися посиланням9 коментарів до статті «Продавця живої риби інспектори Шепетівської АКІ намагаються «взяти за зябра»»

 1. Елена Солнечная коментує:

  Нашим людям (не всiм, але бiльшостi) хоч кiлка на головi теши, що торгiвля на тротуарi заборонена – всеодно не доходить. За те всi хотять бути европейським суспiльством ☝

 2. Петро Закалата коментує:

  просто продавець забув табличку ділення…думаєте як що рибу продавати на базарі вона буде смачніша

 3. Віктор Попович коментує:

  Та хай продає на здоров’я , немає там ніякого криміналу. Треба навпаки допомати малому бізнесу, а не палки в колеса сунути!

 4. Nataliya Gurinovich коментує:

  Але всі громадяни хочуть, щоб місто розвивалось, а де бюджету брати кошти, якшо не платити податки?

  • Віктор Д. коментує:

   Парадокс у тому, що чим більше у нас сплачують податки, тим більше їх і крадуть. На скільки там мільйонів було перевиконання дохідної частини міського бюджету (згідно звіту міського голови)? І де ж ті мільйони? Чесно потрачені чи правильно роздерибанені?

 5. Гений коментує:

  Кстати, кто-то собирается прибрать к рукам часть речки возле з-да Коммунист. Видел, что там возле дороги на Коммунист появилась передвижная будка на колёсах, наверно для сторожа.

  Еще один подл… пардон, бизнесмен – наложил загребущую лапу на народное? Вот его не помешало бы проверить. И на каком основании там появилась будка на колёсах?

 6. Віктор коментує:

  Ви скажіть,а де в нас в місті є офіційне місце яке повино бути обладнане для продажу риби

 7. Katia Gerasimchuk коментує:

  Мені не далеко йти,це добре!😉

 8. Дімон коментує:

  От такої! У комунальної інспекції найбіша проблема то торговці риби?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці