У Шепетівці знову «йшлося» про збереження вузлової лікарні

У Шепетівці знову «йшлося» про збереження вузлової лікарні

Здавалося, що ще вторік у грудні в питанні вузлової лікарні, що у Шепетівці, поставлено крапку. Та у вівторок, 15 січня, ініціативна група в черговий раз зібрала містян у приміщенні районної ради, аби зупинити процес реорганізації закладу охорони здоров’я.

Нагадаємо, що під час чергової сесії районної ради депутати розглянули та проголосували «за» припинення юридичної особи — комунальної організації «Вузлова лікарня станції Шепетівка» в результаті реорганізації шляхом приєднання до юридичної особи — комунальна організація «Шепетівська центральна районна лікарня».

План порятунку вузлової лікарні активісти вбачали у наступних заходах: відновлення статусу юридичної особи закладу, зареєструвати юридичну особу «Вузлова лікарня» за місцем її знаходження, тобто в місті Шепетівці за адресою вул. Героїв Небесної Сотні, 96. Передача всього комплексу — лікарні та поліклініки — на баланс Шепетівської міської ради. А в перспективі відновити повноцінну роботу вузлової лікарні за рахунок страхової медицини, медичних оглядів залізничників, субвенцій.

До діалогу долучилися представники районної влади — Петро Дзяворук, голова райради та його заступник Артур Мовсісян, заступник голови райдержадміністрації Сергій Пономарьов.

— Ми максимально зберегли лікарню в тій системі охорони здоров’я, що є на сьогоднішній день. Щоб ви так само могли ходити до тих лікарів і лікуватися там, залишається два відділення, які дійсно працюють — терапевтичне та неврологічне, — сказав Сергій Пономарьов.

У Шепетівці знову «йшлося» про збереження вузлової лікарні

Важливо, на думку активістів, не лише зберегти лікарню для мешканців міста, а й робочі місця для лікарів та персоналу.

— Залишаються на своїх місцях 100 чоловік, залишається ще 50 (працевлаштувати, — Авт.). Оскільки на сьогоднішній день первинна ланка має вакантні посади, куди запрошують і лікарів, і медсестер, то вони не залишаться без роботи, — зазначив Сергій Пономарьов.

Натомість представникам влади активісти нагадали, що саме в вузловій лікарні вони лікувалися та проходили необхідні обстеження саме за системою страхових медичних полісів.

Як влада району, так і активісти доводили вагомі аргументи у цій справі. Перші апелювали тим, що утримувати ще один медичний заклад у районної влади коштів немає. А люди все таки просили, аби юридичну особу вузлова лікарня не ліквідовували, адже плекають надію, що зберегти її допоможе міська рада.

Натомість Петро Дзяворук пояснив для присутніх, що питання передачі вузлової лікарні — сесійне:

— Допоки в міській раді не відбудеться сесія, то ми не можемо нічого вирішити.

Також активісти мають намір знову звернутися у Міністерство інфраструктури України, може там захочуть фінансувати заклад з державного бюджету.

В ході бурхливого обговорення цього вельми болючого питання запропонували задля зручності ініціативну групу щодо збереження вузлової лікарні оптимізувати — зменшити її чисельність для ведення діалогу до 5 осіб.

 

Присяжний перекладач у Польщі перекладає документи з польської на українську та з української на польську мову. Замовити переклад можна тут. Переклади, що здійснюються присяжнм перекладачем не потребують нотаріального завірення та мають юридичну силу. Перекладач здійснює переклад всіх типів документів: свідоцтва, паспорти, дипломи, атестати, посвідчення, довідки тощо.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


6 коментарів до статті «У Шепетівці знову «йшлося» про збереження вузлової лікарні»

 1. Елена Солнечная коментує:

  Нехай краще скоротять чисельнiсть трутнiв у мiськiй та районнiй адмiнiстрацiях – у кожному кабiнетi по 4-5 чоловiк, а толку вiд них 0 -iхня робота полягае лише у створеннi масовки при масових заходах. А вузлова лiкарня повинна функцiонувати, бо там працюють фахiвцi, якi поставили на ноги сотнi мешканцiв i сподiваюсь продовжать це робити. А так званi обранцi мають приймати рiшення, якi принесуть користь для мешканцiв мiста, а не робити все на шкоду. I так позакривали в мiстi все що могли, що незабаром станемо селом, то вже i до вузловоi лiкарнi добрались.

 2. Вже хтось положив око на територію

 3. Людмила Жучкова коментує:

  А де в ций ситуації Хрещатий?Як він захищає свій колектив?Чи нагидив ,як завжди, і в кущі?Цеж він,як керівник,породив цю ситуацію.

 4. Svetlana Simagina коментує:

  Здание,территория. Лакомие кусочки. Жаль больницу. Хорошие врачи,всегда ценилась у народа. Сначала уничтожили заводи,теперь больници. Верною дорогою идете товарищи!!!!!!

 5. В коментує:

  Єлєна Солнєчная, ви праві на 100%
  Ну яка користь від цих усіх чиновницьких крісел?
  Кобу зараз потрібні всі ці кабінетники?
  Залишити пару десятків, а всіх інших – на біржу. Замітати вулиці рідного міста.

 6. Віктор Д. коментує:

  А чого цих лікарів турбують якісь другорядні питання? Маємо томос, на черзі Конституційні зміни про членство в ЄС та НАТО. Шо голод всетаки не тітка?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧи насправді архітектора репресували через схожість приміщення Шепетівської РДА з тризубом
Діалог з освітянами: Сергій Лабазюк сформу­вав з педагогами Хмель­нич­чини пакет ключових завдань на осінь
На Хмельниччині брати-полісмени отримали «Срібний щит» за порятунок потерпілих у ДТП
У Хмельницькому відбулася неформальна зустріч Сергія Лабазюка з місцевою молоддю
На Хмельниччині двоє братів пірнули у ставок, щоб врятувати потерпілих у ДТП
У Шепетівці тимчасово зупинено прийом заяв на будівельні паспорти

Читайте у цій рубриціЗ 1 жовтня змінюється система забезпечення пацієнтів інсуліном
Із обігу вилучили понад 2 тонни масла та дитяче харчування відомого бренду
У Міністерстві роз’яснили, які заклади освіти працюватимуть дистанційно з 23 вересня
У Міністерстві культури пропонують не переносити вихідні для деяких державних свят
Гарячі ціни. Чому тарифи на тепло і воду повзуть вгору?
Розмитнити авто можна буде через Дію