Через президентські вибори пробне ЗНО відбудеться на тиждень раніше

У вівторок, 8 січня, в Шепетівці, як і по всій Україні, стартувала реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Термін прийому заявок від абітурієнтів завершиться 31 січня.

Участь у пробному ЗНО є процедурою добровільною, але платною. Як повідомили у Шепетівському секторі моніторингу якості освіти, цьогоріч вартість «головної репетиції» з одного предмету коштує від 132 грн. У Шепетівці пункт складання пробного ЗНО, як і в попередні роки, знаходиться на території школи-гімназії.

Жодних нововведень у 2019-му немає, проте стартує пробна кампанія на тиждень раніше. В минулому році тести для перевірки знань перед основною сесією абітурієнти складали 24 та 30 березня. Але цієї весни перші тести охочі перевірити знання з української мови і літератури писатимуть вже 16 березня, інші — 23-го. Скоріш за все, стартує «головна репетиція» на тиждень раніше через президентські вибори, які оголошено на 31 березня.

Як і раніше, усі бажаючі мають змогу зареєструватися на сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоБезоплатна правова допомога

Читайте у цій рубриці