Кого у Шепетівці перевірятимуть у січні?

Інспектори управління Держпраці у Хмельницькій області вже в січні здійснять 51 перевірку підприємств Хмельниччини.

Перевірки здійснюються за скаргами офіційно неоформлених працівників, які нарікають на заробітні плати «в конвертах». За такі порушення законом передбачені великі штрафи.

Держпраці проводить планові перевірки, інформацію про які розміщують на своєму офіційному сайті у розділі «Планування роботи».

Отож, перші перевірки 14 січня чекають Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та Шепетівську ЦРЛ.

21 січня інспектори перевірять ТОВ «БЕЛ ОІЛ».

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


5 коментарів до статті «Кого у Шепетівці перевірятимуть у січні?»

 1. Олександр коментує:

  “…21 січ­ня ін­спек­то­ри пе­ре­ві­рять ТОВ “БЕЛ О­ІЛ”
  Цікаво, як можна перевірити те, чого немає??

 2. Арек коментує:

  Доброго дня. Чому не перевіряєте сізо в Кліментовичів, там зарплата дається частково в конвертах, новоспечені лікарі з Шепетівки після реформи медичної лікарі працюють з 8:30 до 13:30 а пишеться їм повний робочий день. За секс з Малаціоном Сергійом лікар дерматолг Рогожа Олеся Василівна стала після місяця роботи заввідділенням, також вона розбиває колектив медичний тим що заспокоює сексуальні потреби чоловіків мед частини як на роботі в сізо так і на корпоративах

  • Микола коментує:

   Чувак,а в тебе мабуть якісь комплекси і чи просто ти не вмієш робити мінет, раз ти так рорбираєшся хто шо кому і за що робить, ти просто закомплексоване мудило яке ні в чому не розбирається. Яке відношення має СІЗО до мед. Частини? А стосовно робочого дня все фіксується в журналі входу і виходу мед.працівників. Ото як хоч нормальну заплати то вчись смоктати….

   • Арек коментує:

    Реально високоінтелектуальний: щоб зробити висновок з тієї біди яка є на Україні що підтверджується людьми – “хочеш заробляти-вчися смоктати”. Слів немає. Яка плачевна ситуація на Україні для жінок

 3. В коментує:

  Справжній “високоінтелектуальний” рівень шепеТОВської дискусії.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці