На дебати по смертельній новорічній ДТП в суд не з’явилися обвинувачений та його адвокат

Сьогодні, 22 грудня, у Шепетівському міськрайонному суді вкотре розглядали справу про резонансну ДТП, яка відбулася ще 1 січня. Внаслідок аварії загинула молода дівчина, а її дворічна донька отримала тілесні ушкодження. Попри те, що в розгляді справи вже мали б поставити крапку, знову відбулося відкладення розгляду. І це вже друге засідання, коли мали б відбутися дебати та, в підсумку, винесення вироку.

Нагадаємо, Равського обвинувачують за сімома статтями кримінального кодексу України.

На судове засідання вже вдруге не з’явився захисник обвинуваченого. Натомість, аргументував свою відсутність хворобою. Про що до суду направив відповідну заяву.

— Розгляд кримінальної справи по обвинуваченому Равському, яка призначена на 9-ту годину 22 грудня 2018 року, прошу відкласти. З’явитися до суду не можу в зв’язку з перебуванням на лікарняному. Лікарняний лист продовжено. Доказ перебування мною на лікарняному буде надано в судове засідання, яке буде призначене судом. Додатково повідомляю, що лікарняний лист продовжено ще до 5-ти днів, — зачитав текст звернення адвоката суддя.

Під час розгляду справи мав відбутися відеозв’язок із Хмельницьким слідчим ізолятором, де на даний час перебуває Равський. Однак, через технічні причини зв’язок не було встановлено.

Через відсутність адвоката обвинуваченого та самого обвинуваченого, подальший розгляд справи став неможливим.

— Я вважаю за неможливе проводити судовий розгляд в подальшому по суті, оскільки кримінально-процесуальний кодекс в даному провадженні вимагає обов’язкову участь самого обвинуваченого. Крім того, ми бачимо, що його неявка в судове засідання і неможливість проведення відеоконференції не залежить від його волі, тобто, не відбувається із технічних причин. Тим паче, неявка на судове засідання захисника обвинуваченого теж пов’язана з певними причинами, що, в свою чергу, унеможливлює процес за відсутності даних осіб, — сказав у своєму виступі прокурор.

Суд, заслухавши думку учасників процесу, справу вирішив відкласти. Окрім того, від адвоката таки вимагатимуть підтвердження його хворобливого стану.

— … Також, зобов’язати адвоката надати підтверджуючі документи, а саме — лікарняний лист. У зв’язку з ним захисник не був присутній на останніх двох судових засіданнях, — сказав на кінець засідання суддя.

Відтак, наступний судовий розгляд справи поки що запланований на 3 січня 2019 року. А 27 грудня 2018 року суд розглядатиме клопотання про продовження запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Отож, цьогоріч справа обвинуваченого у новорічному смертельному ДТП не завершиться. Нагадаємо, обвинувачений Равський визнав вину у вчиненні ДТП.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


7 коментарів до статті «На дебати по смертельній новорічній ДТП в суд не з’явилися обвинувачений та його адвокат»

 1. Лариса Савіцька коментує:

  І де справедливість??? Дитина без мами залишилася, а він лікарняним прикривається…..

 2. Zhenia Lacky коментує:

  судячи з усього так мине не один рік…доплюсують до загального вироку. тай по всьому.

 3. Вже його треба було давно посадити тож ясно що він убив

 4. Віктор Линник коментує:

  Адвокат добре вивчив процесуальне право і табличку ділення

  • Віктор Д. коментує:

   Кожен судить по собі, от ти скільки своєму керівнику вділяєш?

   • Андрій коментує:

    Мається на увазі “Закон Савченко”, за яким 1 день попереднього арешту рахується за 2 дні позбавлення волі при обрахуванні судом строку покарання

    • Віктор Д. коментує:

     Так до чого тут підозрювальний чи його адвокат? Всі питання до Мацоли (вони ж все голосувало)


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці